Я хочу підняти цей келих за наш дружній колектив! За колектив справжніх друзів, які завжди допоможуть у скрутну хвилину та ніколи не забудуть у той момент, коли у них йде все добре. За взаємну підтримку та корпоративний дух!

Щоб усе у нас траплялося, виходило, і ніколи не журилося! За наше щастя, дорогі колеги. Та хай так і буде.

Жив у лісі заєць, який уявив себе найшвидшим звіром. Ці чутки дійшли до лося, який вирішив довести всім, що його швидкість пересування більша. Вирішили влаштувати змагання, а суддею взяли вовка. Заєць програв, і вовк його зжер. Так вип’ємо ж за здорову конкуренцію та правильну мотивацію.

Мені дуже приємно опинитись у колі таких прекрасних людей, як ви. Давайте вип’ємо за радісні події у нашому житті, щоб ніщо нам не приносило прикрості. Щоб на обличчі ми завжди з вами демонстрували лише задоволення!

Коли у нас корпоратив, вип’ємо всі разом, колектив! Зосередженість, командна праця, удача – неодмінно чекають! Ідей гора, купа проектів, висоти… Жодних падінь! Вперед, нехай позаздрять конкуренти! Найвпливовіших нам усім клієнтів!

За наш винятковий колектив, скріплений взаєморозумінням, взаємовиручкою, дружньою атмосферою та спільною справою! Нехай наші проекти будуть сміливими, перемоги значними, а доходи нечуваними. Бажаю всім процвітання, реалізованості та захопленості. Зі святом, колеги!

Усі отримані нами досягнення були б нічим, якби не наш дружний та згуртований колектив. Зі святом, колеги!

Як добре отак зібратися всім разом. Потанцювати, поспівати, згадати цікавості з робочих днів та просто відпочити. І я хочу зараз випити за те, щоб у нас у серцях завжди було місце для веселощів. Щоб ми завжди могли ось так зустрітись та погуляти. Давайте проженемо всяку нудьгу. Так – веселощів, ні – зневірі і смутку!