З днем ​​медика, нехай буде менше хворих, здоров’я всім людям і вам, щастя, благ, успіхів. Бажаю, щоб з’явилася пігулка від усіх хвороб, і всі хай будуть здорові.

Шановні медики, ви, як сапери, у своїй роботі не маєте права на помилку, тому що у ваших руках людські життя та здоров’я. В надії, що моє бажання збудеться і полегшить вашу важку та відповідальну працю, я бажаю вам легких діагнозів та ефективних ліків, нехай усі ваші хворі швидко йдуть на поправку!

Говорять, що ніщо не створюється так повільно і руйнується так швидко, як репутація. То давайте ж вип’ємо за те, щоб репутація у медичних працівників, не дивлячись ні на що, була така ж міцна, як алкоголь у наших келихах!

Медичний працівник – звучить гордо! Піднімаю тост за дорогих лікарів, які допомагають нам стати на ноги. Бажаю відпочинку побільше, вдячних пацієнтів і, звичайно ж, самим не хворіти! За медиків!

У професійне свято піднімаю келих за шановних медичних працівників. Ви, як Ангели-Хранителі, допомагаєте людям під час хвороб, рятуєте життя. Дякую за вашу колосальну працю та терпіння.

Дякуємо всім медичним працівникам за нескінченне терпіння, за ангельське ставлення, за те, що рятуєте життя людини! Ваша праця найцінніша, найважливіша. Нехай Вам супроводжує удача та везіння! З днем ​​медика!

Дорогі медичні працівники, вітаю вас із вашим святом! Хочу сказати вам велике спасибі за вашу працю та колосальну допомогу людям. Кажуть, що посієш, то й пожнеш. Ви сієте добро і турботу, і я бажаю вам збирати величезний урожай з усього найкращого в житті!

Кажуть, що медики через свою професію люди дуже цинічні та черстві! Це не так, просто звичайній людині, яка стикається снами, в основному не в найсприятливіші моменти життя, завжди мало турботи та уваги. Тож давайте ж піднімемо наші келихи за те, щоб за нашою напускною строгістю люди бачили турботливі серця!