Будівельник – це людина, яка творить і творить! Його працю можна порівняти з працею жінки, яка виховує дітей. Спочатку необхідно закласти надійний фундамент, а потім поступово збудувати будинок! Тож давайте вип’ємо за те, щоб наш фундамент завжди був надійний, і ніколи не дав тріщину!

Щоб правило не підвело і цегла не розсипалася! З днем ​​будівельника! З днем ​​професіонала із золотими руками!

Будівельник – головний чарівник нашого світу. І навіть звичайна цегла в його руках стає невід’ємною частиною великого блага. Нехай будівельникам завжди супроводжують сила, успіх і благополуччя.

Випиваємо сьогодні за тих, завдяки кому у нас комфортні будинки, просторі дитячі садки та функціональні торгові центри. За вас будівельники. Бажаємо натхнення у вашій нелегкій професії, не хворіти і радувати людей плодами своєї праці.

Завдяки будівельникам дощ не капає нам на голови. Завдяки їм ми ходимо в магазин. Якби не професія будівельника, наше життя було б схожим на життя дикуна. Бажаємо вам йти в ногу з часом і мати багато замовлень!

З днем ​​будівельника. Успіхів у роботі, міцного фундаменту, залізобетонного настрою, кольорового настрою, грошей до стелі та чудового сексуального життя.

Сьогодні ми відзначаємо свято – День будівельника. Кажуть, коли Олександр Македонський вперше побачив єгипетські піраміди, він вигукнув: «Якби я знав, що цей народ здатний побудувати такі грандіозні споруди, я б ніколи не наважився воювати з країною, здатною на такі досягнення!» Тож вип’ємо за професію будівельника, яка здатна викликати повагу у найбільших людей!

П’ю за тих, хто споруджує міста, роблячи їх красивими та несхожими один на одного, будує будинки стійкі, надійні, теплі та затишні. Так нехай у вашому житті є різноманітність, щастя не закінчується, сім’ї стабільно поповнюються, зарплати підвищуються, здоров’я не вичерпується, як і всі ваші численні об’єкти! За будівельників!