Хочу підняти келих за те, щоб життя було вільним і солодким, як це золоте свято! На Масляну, найгостинніше і широке свято.

Від щирого серця хочу побажати щастя, затишку і тепла в кожному домі. Нехай кожного з нас супроводжує гарний весняний настрій та позитив. Зі святом, з Масляною!

Хочеться побажати, щоб Масляна принесла в кожен дім мир і достаток, спокій і добро. Нехай ця весна буде наповнена радісними сонячними днями, гарним настроєм та позитивними емоціями.

Пропоную випити за тепле свято – Масляну! Бажаю тепла, міцного здоров’я і нехай кожен день буде яскравим і наповненим яскравими емоціями. За це й вип’ємо.

Давайте піднімемо келих за чудове і добродушне свято! Нехай це свято принесе нам багато любові, щастя та незабутніх вражень. Нехай весна буде щедрою на найдобріші події! З Масляною!

Тост за саму ошатну, веселу та лагідну — за Масляну! Нехай ця красуня принесе нам усім щастя, здоров’я та багато-багато удачі! Тож вип’ємо за це свято.

Нехай свято Масляної і все ваше життя йде як по маслу. Бажаю смачних млинців на столі та веселого настрою.

Весна йде! Весні дорогу! Щиро вітаю вас з доброю Масляною! Давайте вип’ємо за щастя, за наші успіхи та за те, щоб у кожному будинку був достаток! Розквітайте з весною і будьте щасливі.