Пропоную підняти келихи за чудову подію – новосілля. Нехай цей будинок стане для новоселів їхньою особистою фортецею, їхньою надійною гаванню, місцем, де їм завжди буде затишно і спокійно на душі.

Вітаємо вас із новосіллям, нехай у вашому будинку завжди буде затишок та тепло, достаток та світ. Нехай будинок ваш буде сповнений радісного дитячого сміху та сонячного світла. За вас, наші любі!

З новосіллям. Нехай ваш новий будинок буде місцем, куди хотілося б повертатися, жити та радіти життю. Нехай будинок стане фортецею, де ви б почували себе комфортно та в безпеці.

Друзі, зі зміною дислокації! Нехай на новому місці буде місце для доброго сусідства, приємних несподіванок, новопридбаних добротних меблів, ніжних обтискань і, як наслідок, дитячих белькотань. За новоселів!

Дякую, що покликали нас на новосілля. У вас тут класні веселощі! І для початку нового життя хочу я вам сказати: нехай цей будинок буде вашим теплом зігрітий, нехай тут панує атмосфера добра і життя в новому будинку нехай буде не нудним!

Вітаю з новосіллям! Бажаю, щоб у вашому будинку жили лише спокій, гармонія та любов, а стіни вашого будинку чули лише дзвінкий сміх та приємні розмови. Вип’ємо ж за новосілля!

Сьогодні нас зібрав чудовий привід – новосілля! Хочеться побажати цьому гостинному будинку завжди бути сповненим щастя і процвітання! Нехай ці стіни будуть зосередженням веселощів та радості. У похмурий день наповняться затишком і теплом, а сонячного — задзвенять веселкою гарного настрою! Тож давайте ж вип’ємо за новосілля шановні господарі!

Давайте вип’ємо за новосілля! Нехай ці стіни стануть вам місцем для комфорту, щастя і душевного спокою, і ніколи не чують сварок і не бачать бід!

Дивіться також