Завтра у наших збройних силах відбудеться знаменна подія — новий солдат поповнить їхні лави: чудова людина, спортсмен і просто красень. Бажаємо, щоб ти зустрів добрих товаришів та мудрих керівників-офіцерів. Легкої тобі служби.
За успіхи новобранця!

Я піднімаю келих за нову школу! Школу, де ти за рік станеш мудрішим, дорослішим, досвідченішим і отримаєш новий життєвий урок. А далі застосуєш його на життєвому шляху. Бажаю тобі терпіння та досвіду, а головне, щоб цей нелегкий рік пройшов зі швидкістю світла!

Сьогодні проводи у нас, з майбутнього солдата, неможливо відвести око. Він сьогодні всіх серйозніший і сміливіший. Погляд його пронизує серце. Слова його трохи пронизані тремтінням… Ми хочемо сказати: збережи його Боже! Нехай рідну мать згадуючи — він батьківщину гідно охороняє!

Кажуть, що найкращими ліками від будь-яких хвороб є сміх та гарний сон. Сьогодні я хочу підняти цей келих на честь нашого призовника і сказати що з хутром, в армії все гаразд, ну а про сон доведеться почекати до дембеля! Вдалої тобі служби!

Сьогодні ми п’ємо вино за молодика, що йде в армію, а через рік вип’ємо чогось міцніше за чоловіка, який пройшов школу зрілості, доблесті та безстрашності. Нехай армійська служба буде швидкою, результативною і залишиться в пам’яті вдячним спогадом, а придбані друзі назавжди увійдуть у твоє життя. За нашого призовника!

Отже, ми проводимо в армію ще зеленого хлопця _ ім’я_. Перед тобою відкривається можливість змінити оперення, перетворившись на мужнього орла. Неси службу з гідністю, щоб голосно та гордо відсвяткувати після твоє повернення. За нового солдата.

Армійське життя не легке, але воно допомагає хлопцеві стати справжнім чоловіком — відважним, мужнім, рішучим. Нехай у службі тобі супроводжують успіх і успіх, позитив і бадьорість духу!

Багато ти різного вже чув про армію, одне ми знаємо точно: це нові друзі, нові знання, звичайно, іноді буде сумно, але частіше все ж таки весело. Бажаємо тобі служби легкої та гладкої, щоб товариші по службі були хороші надійні хлопці. Чекаємо на тебе тут, щоб зібратися в тому ж складі після закінчення служби, за тебе!

Дивіться також