Дорогі колеги! Сьогодні, коли ми святкуємо День вчителя, пригадаймо, що найголовніше наше знаряддя праці – це слова. Вони подібні до ключів, правильно підібравши які, можна відкрити будь-яку душу… Ну і, звичайно, закрити практично будь-який рот. За правильно підібрані слова!

Якось до улюбленого вчителя прийшов учень і запитав: «Скажіть вчитель, чи довго чекати щастя?» Довго чекав учень на відповідь, і ось, нарешті той відповів: «Якщо чекати — то довго!» Тож давайте вип’ємо за нашого вчителя, який завжди давав нам мудрі поради!

Ми багато що можемо сказати про вчителів, адже вони вчать читати, писати, рахувати… Вони, як другі батьки, оточують турботою і увагою, даруючи частинку душі учням… І цього дня — День вчителя я бажаю, щоб все віддане вами душевне тепло, поверталося до вас у триразовому розмірі! Слухняних вам, уважних і вдячних учнів. А головне здоров’я та терпіння у вашій нелегкій праці!

Дорогі вчителі! Я хочу підняти цей келих за відвертість. Адже ніщо так не прикрашає краще святковий стіл, як відкрита пляшка шампанського та баночки ікри! Нехай сьогодні у ваше свято, будуть відкриті і ваші серця, щоб наповнити їх радістю! За день учителя!

Дорогий наш учитель, Ви стали нам такі дорогі за ці роки. І сьогодні ми бажаємо Вам нескінченного везіння та успіху в роботі. Нехай вас цінують інші учні, а ваша праця виправдається. З Днем вчителя!

Головне завдання педагога – не навчити, а надихнути до пізнання. Тож нехай у наших дорогих вчителів не згасає полум’я любові до науки, а бажання ділитися з підопічними цим святим почуттям ніколи не залишає їх!

Мій тост – за Вчителів з великої літери! За тих, хто підтримує нас у кращих починаннях та допомагає визначитися з правильною дорогою, хто є натхненником наших звершень та однодумцем у наших справах. За тих, кому ми обов’язково завдячуємо своїми успіхами!

Вчитель дуже відповідальне звання. Щодня ви для учнів повинні бути беззастережним прикладом життєвої стійкості, моральної поведінки та ерудованості. Люди часто звіряють свої життєві пріоритети з вашими вчинками.
За славних учителів!

Дивіться також