Тост за те, щоб праця вів до кар’єрного зростання, колектив був злагодженим та дружним, а відпочинок був повноцінним та приємним! Професійний день, за день поліції!

Ваша професія – важлива та почесна. У професійне свято бажаємо мужності та сили духу, оптимізму та успіхів. Нехай успішно складається кар’єра. Нехай нелегка праця кожного з вас буде гідно оцінена.

Пропоную випити за шановних співробітників поліції! Нехай дні будуть без подій на роботі, відпочинок буде своєчасним, а здоров’я міцним! За вас!

З Днем поліції, менше справ, більше порядку, тихих і спокійних днів, таких же ночей, життя без огляду, роботи в радість.

Вітаю з професійним святом – День поліції! Пропоную підняти келихи за кар’єрне зростання, безпечну роботу та за мир у всьому світі! Сказано – випито! До дна.

У професійне свято бажаю вам завзятості та витримки, наполегливості та ентузіазму, мужності та бадьорості духу у цій непростій роботі. Бажаю менше небезпечних ситуацій і більше позитиву.

Тост за найсправедливіших, чесних та найвідповідальніших людей, які тримають лад у країні для нашої безпеки! За правоохоронцями, за день поліції!

Келих за тих, хто працює, незалежно від часу доби та дня тижня заради нашого блага! Бажаю фінансового благополуччя, міцного здоров’я та повноцінного відпочинку з рідними та близькими! За правоохоронців, за день поліції.

Дивіться також