Ти сьогодні найпрекрасніша наречена. Вітаю із днем ​​створення сім’ї. Бажаю, щоб ти залишалася завжди чудовою дівчиною, стала чудовою дружиною, а потім і найкращою мамою. Миру вам з чоловіком, достатку, кохання та щастя. Нехай чоловік зберігає тобі вірність і дарує велику радість, а ти дбай про нього і люби.

Сьогодні ти — прекрасна наречена, а завтра прокинешся чудовою дружиною. Вітаю з днем ​​весілля і бажаю тобі, мила, щасливої ​​жіночої частки, міцних крил за спиною та вічної любові у серці. Нехай тобі в будь-якій ситуації вдасться зберегти полум’я сімейного вогнища, нехай чоловік тебе обожнює та носить на руках.

З Днем весілля! Нехай найпрекрасніша наречена стане найщасливішою дружиною. Я від душі бажаю красивого, розкішного, веселого, різноманітного і яскравого сімейного життя, в якому не буде розчарувань і втрат, бажаю стати для коханого чоловіка бажаною і єдиною жінкою, добрим і вірним другом, пристрасною і єдиною коханкою, сильним і впевненим союзником у всьому !

Милу, гарну, чарівну та неповторну наречену хочу привітати з днем ​​весілля. Бажаю стати з чоловіком неподільним, одним цілим, яке ніхто ніколи не зможе розколоти. Будь найкращою дружиною в міцних обіймах найкращого чоловіка.

Прекрасна наречена, нехай цей день стане успішним стартом подружнього життя. Вітаю з днем ​​весілля. Бажаю почуватися королевою в руках коханого чоловіка. Бажаю встигати і чоловікові смачну вечерю готувати, і особистими справами займатися, і доглядати за собою, і полум’я в сімейному вогнищі підтримувати, і розвиватися як особистість. Будь найпрекраснішою дружиною для свого чоловіка. І нехай ваша сім’я не знає труднощів та прикростей.

Найчарівнішу, наймилішу, прекрасну, добру, красиву та неповторну наречену сьогодні вітаю з днем ​​весілля! Бажаю бути завжди найулюбленішою та найбажанішою дружиною, чудовою господаркою, чудовою жінкою, дбайливою мамою та вірною хранителькою сімейного вогнища. Миру і добра вашому дому, порада та любов!

Від щирого серця вітаю наречену з чудовим і великим днем, з днем ​​весілля. Бажаю бути прекрасною дружиною чудового чоловіка, бажаю разом добиватися високих цілей та здійснювати свої мрії, бажаю, щоб чоловік тебе завжди любив і дарував тобі щастя, бажаю, щоб ти зберігала вірність чоловікові та шанувала його.

Сьогодні ти вже не принцеса, сьогодні ти справжня королева свого балу. Вітаю чудову наречену з днем ​​одруження! Бажаю вам з чоловіком довгих років та великих можливостей. Нехай ваш союз назавжди залишиться символом вірності, любові, щастя та ніжності.