БатькамДякуюПодрузі

Разом любити, разом мріяти, разом дивитися в один бік та насолоджуватися кожним моментом. Відчувати споріднену душу і просто кайфувати від цього. Для нас це справжня нагода, щоб одружитися! ____ (дата)____ ми вирішили зв’язати себе узами шлюбу і впевнені на 101%, що це найвірніше рішення. А Вас ми будемо раді бачити на нашому весіллі, яке пройде ______________ (адреса).

Щиро дякую дружині та нареченій за красиве, несподіване та приємне запрошення на весілля! Зобов’язуюсь вшанувати вас своєю присутністю.

Ми раді повідомити Вас про те, що _____________ в ____ відбудеться свято, присвячене нашому одруженню. Ми будемо раді, якщо ви проведете цей день разом з нами! “Не виходь заміж за того з ким ти можеш жити, а виходь за того – без кого жити ти не можеш”.

Запрошуємо вас на наше свято, на свято на честь створення нашої родини — на наше весілля. Щиро сподіваємося, що ви зможете залишити у цей день усі справи та турботи та прибути на свято нашого кохання. Ми будемо дуже раді, якщо зможемо розділити з Вами радість та щастя, захоплення та світлі почуття.

Шановні (улюблені мої, мої рідні)!… (дата) у нашому житті відбудеться урочиста та знаменна подія – день нашого весілля. Серед тих, хто має прийти на це важливе для нас торжество, неповторне і незабутнє, і розділити з нами нашу радість, ми хотіли б бачити і вас. (Ми раді будемо бачити вас як дорогі гості на нашому весіллі і т. д.). Урочистість проходитиме… Переконливо просимо вас прийти до … (вказати час).

Подруго, запрошуємо тебе на наше весілля. Ти дорога і близька людина. І це свято ми хочемо поділити з тобою. З твоїм запалом і з твоєю посмішкою цей день для нас стане ще яскравішим, веселішим і радіснішим. Міцно обіймаємо і чекаємо на весілля.

Дорогі наші батьки! Ми запрошуємо вас на нашу урочистість, яка відбудеться _числа _року. Адже ви найголовніші люди, яких ми хочемо бачити поруч цього прекрасного і значущого для нас дня. Адже саме завдяки вам ми можемо сьогодні взятися за руки і створити свою власну родину. Адже це саме ви вдихнули в нас життя, а вже потім доля з’єднала наші серця.

На наше весілля запрошуємо вас ось цього дня _________ і в цей час _________. За адресою _______ приходьте. Ми дуже чекаємо, не підведіть.

Дивіться також