Дорогі наші батьки! Ми запрошуємо вас на нашу урочистість, яка відбудеться _числа _року. Адже ви найголовніші люди, яких ми хочемо бачити поруч цього прекрасного і значущого для нас дня. Адже саме завдяки вам ми можемо сьогодні взятися за руки і створити свою власну родину. Адже це саме ви вдихнули в нас життя, а вже потім доля з’єднала наші серця.

Дорогі батьки, запрошуємо вас на наше весілля. Ваша присутність на урочистості є обов’язковою, ви найрідніші люди для нас і ми будемо дуже раді розділити з вами найщасливіші хвилини в нашому житті. Ми чекаємо вас!

Улюблені батьки, ми запрошуємо вас на наше весілля! Ми будемо неймовірно раді бачити вас на дні народження нашої родини, адже ви для нас завжди найголовніші гості! Нехай наше весілля подарує вам багато зворушливих, веселих та щасливих моментів! Ми вас дуже любимо та чекаємо на наше свято!

Шановні та улюблені батьки, запрошуємо вас на наше весілля. Ви — рідні та дорогі люди, які витратили чимало сил, щоб виховати нас, щоб подарувати щасливе дитинство та безліч можливостей у дорослому житті. І цього знаменного дня ми хочемо розділити свою радість з вами, дорогі наші. Адже ви — не просто батьки, ви — цілодобова підтримка, джерело розуміння та допомоги, промінчики любові та доброти. Дякую вам за те, що ви у нас такі є. Чекаємо на свято вас, батьки.

Улюблені та найкращі батьки! Запрошуємо Вас на весілля. Дуже хочеться сподіватися, що цей щасливий і такий знаменний день Ви розділите з нами, даруючи усмішку і світло, турботу і таке величезне кохання, яке Ви дарували нам все життя!

Улюблених батьків з повагою та повагою, а ще величезним бажанням запрошуємо на обряд нашого одруження, яке не зможе відбутися без вашої присутності!

Шановні батьки! Мені щиро хочеться, щоб у день весілля Ви були поруч, допомагали та оберігали, наче ангели. Щоб та міцна невидима нитка, яка нас пов’язує, допомагала мені триматись і не переживати.

Дорогі батьки, запрошуємо вас на наше весілля. Ви — наша опора і сила, ви любите наші серця, ви шановані завжди і скрізь. Хто, як не ви, дасть мудру пораду, залишить добре побажання, поділиться секретом надійного сімейного щастя. Тільки батьки можуть переживати за дітей 24 години на добу. А зараз ми вирішили створити свою сім’ю. І свято нашого весілля — день народження нашого осередку суспільства ми, звичайно ж, хочемо поділити з вами, дорогі батьки.

Дивіться також