Щиро дякую дружині та нареченій за красиве, несподіване та приємне запрошення на весілля! Зобов’язуюсь вшанувати вас своєю присутністю.

Дякую за запрошення на весілля! Я з радістю поділю з вами цю важливу подію, адже нова сім’я — це здорово! Я обіцяю, що зроблю все можливе, щоб ваше свято стало ще яскравішим, веселішим і щасливішим!

За запрошення хочу сказати велике спасибі. Мені неймовірно приємно було його отримати, а ще приємніше відвідати цей захід. Я дуже хочу, щоб цей день пройшов чудово та без помарок.

Дякую вам, дорогі хлопці, за запрошення. З величезним задоволенням я прийду на ваше весілля. Я знаю, цей день буде найщасливішим для вас, це свято стане яскравою та пам’ятною подією у вашому житті. Ви великі молодці. Успіхів вам і достатку. Чекаю на ваше весілля, щоб спочатку побачити приголомшливу пару – нареченого і наречену, а потім вже випити за здоров’я новоспечених чоловіка і дружини!

Сердечно хочу привітати вас з майбутнім весіллям і від душі подякувати за ваше запрошення! Дуже дякую, що включили мене до списку важливих гостей на вашому грандіозному урочистості! З величезним задоволенням поділю цей світлий день з вами та вашою чудовою компанією! З нетерпінням чекаю на цю чудову подію!

Ми щиро дякуємо вам за запрошення на вашу прекрасну урочистість. Шалено раді стати очевидцями та свідками народження вашої люблячої та чарівної родини. Ми бажаємо, щоб ваша любов, світло очей і сердець ніколи не згасали, а залишалися такими ж великими, трепетними та чистими. Гірко!

Дякую за запрошення. Мені дуже приємно, що радість такої урочистості Ви бажаєте поділити зі мною. Безумовно, цього дня я відсуну убік усі справи та зустрічі, я з великим задоволенням споглядатиму укладення міцного шлюбу двох прекрасних людей. Чекаю на ваше весілля і перебуваю в режимі повної готовності бути хорошим гостем.

Дивіться також