Сестрі

Виходячи заміж, ти позбавляєш себе свободи, що трошки сумно, але якщо поряд коханий чоловіків, надійний, сильний, успішний, коханий, то він зможе зробити твоє життя яскравим. Заміжня жінка має бути наділена багатьма якостями: смачно готувати, тримати порядок у будинку, шити, вишивати, в’язати, виховувати дітей, піклуватися про чоловіка, підтримувати жар у сімейному вогнищі, дружити зі свекрухою. Тож нехай же ти з усім впораєшся на відмінно, ми в тебе віримо! Будь щасливою і не розчаруйся у своєму виборі!

Ой, дівчата, ось і настав час видавати заміж нашу коханку. Давайте ми сьогодні добре повеселимося і поставимо крапку в незаміжньому житті нашої подруги. Бажаємо тобі щасливого шлюбу. Нехай твій статус заміжньої жінки не стане перепоною для наших зустрічей, веселих походів по магазинах, нехай у тебе завжди знаходиться хвилина посекретничати з подругами.

Сестра, цей дівич-вечір буде для тебе днем, коли щастя стане твоїм постійним товаришем. Скоро ти станеш найпрекраснішою дружиною, а ваша сім’я стане взірцем чистого кохання та міцних почуттів. Вітаю!

Цього дня бажаю тобі відірватися, запастись терпінням на все сімейне життя. Нехай лише кохання завжди залишається таким самим міцним. А поки що, вдихни востаннє повітря волі на цьому дівич-вечорі.

Сестричко, вітаю тебе з дівич-вечором. Скоро ти перевернеш сторінку життя на сімейний розділ. І я від щирого серця хочу побажати тобі не просто щасливого сімейного життя, а життя, наповненого гармонією, затишком і достатком. Бажаю сьогодні повеселитися на повну. Бажаю, щоб весілля вийшло таким, як ти й мріяла. Бажаю, щоб тобі, сестричко, вдалося стати мудрою та вічно гарною дружиною.

Дівчата, сьогодні наша подруга прощається зі статусом холостячки та відкриває нову сторінку у житті — главу сімейного щастя. Давайте разом порадіємо за неї і повеселимося від душі. А побажати тобі хочемо, люба, шикарного життя в шикарному будинку з шикарним чоловіком. А надалі нехай велику радість принесе вам народження чудесного малюка чи малюка, а може одразу і двох крихт.

Сьогодні день прощання з твоєю дівочою волею, адже скоро ти виходиш заміж і станеш вірною хранителькою сімейного вогнища. А поки в нас дівич-вечір, бажаю тобі гарненько повеселитися, відволіктися від суєти і переживань, розважитися з улюбленими подружками і відчути себе найщасливішою нареченою у світі!

Сестра, нехай цей дівич-вечір залишиться в пам’яті яскравим і незабутнім днем, від якого на твоєму обличчі сяятиме чарівна посмішка. Я бажаю тобі, щоб весілля не лякало тебе, щоб ти чекала на нього, як справжнє свято, яке змінить життя на краще.

Дивіться також