Із заявою до загсуПодрузіСестрі

Від щирого серця вітаю вас із заручинами і хочу побажати легкого подальшого вже спільного шляху назустріч сімейному щастю. Нехай ваше весілля буде яскравим і красивим, нехай ваші обіцянки любові та вірності будуть щирими та незмінними, нехай ваша сім’я, яку ви створите, буде міцною та дружною.

Від душі вітаю вас із заручинами. Тепер, коли заява у РАГСі, можна сміливо готуватися до урочистостей. Я щиро бажаю вам впевнено дійти до фінішу, який зветься весіллям. І нехай це свято стане грандіозною, яскравою та щасливою подією у вашому житті. Нехай попереду у вас буде цікаве та насичене життя! Бажаю вам любові та розуміння у будь-яких питаннях.

Дорога сестричка, я знаю, що це дуже радісний день для тебе, і я хочу з ним привітати. Нехай любов окрилює тебе і відносить у казковий світ натхнення та чудес. Будь щаслива!

Ну ось, хлопці закохані, ви вже й заручені. Знаємо, скоро і весіллі бути. Бажаємо один одного цінувати і любити, на дорозі не спотикатися, своїх почуттів не розгубити постаратися. З заручинами вас дуже раді за вас.

Вітаю з таким чудовим та важливим рішенням! Нехай заява до РАГСу стане відправною точкою для міцної родини, для прекрасного та яскравого майбутнього, яке здивує та підкорить.

Вітаю чарівну пару із заручинами! Нехай цей передвесільний союз зміцнить ваше рішення, засвідчить вас у ваших почуттях і стане найромантичнішим періодом у вашому житті!

Вітаю вас, дорогі хлопці, із заручинами. Бажаю вам завжди любити одне одного та поважати. Бажаю створити міцну та щасливу родину. Бажаю зберегти довіру та щирість у ваших стосунках. Бажаю миру та достатку у вашому домі.

Вітаю з важливим рішенням та подією в житті – з днем ​​заручин! Бажаю щасливо продовжити розпочатий спільний шлях, бажаю жити в любові, злагоді та світі, бажаю, щоб у домі панував достаток та затишок, бажаю вірності, благополуччя та удачі.

Дивіться також