Від душі вітаю вас із заручинами. Тепер, коли заява у РАГСі, можна сміливо готуватися до урочистостей. Я щиро бажаю вам впевнено дійти до фінішу, який зветься весіллям. І нехай це свято стане грандіозною, яскравою та щасливою подією у вашому житті. Нехай попереду у вас буде цікаве та насичене життя! Бажаю вам любові та розуміння у будь-яких питаннях.

Вітаю з таким чудовим та важливим рішенням! Нехай заява до РАГСу стане відправною точкою для міцної родини, для прекрасного та яскравого майбутнього, яке здивує та підкорить.

Дорогі наші! Вітаємо вас з такою відповідальною та важливою подією у вашому житті. Сьогодні, подавши заяву до РАГСу, ви заклали першу цеглу в фундамент вашої родини. І ми бажаємо, щоб ваша родина була дуже дружною, щасливою, успішною та багатодітною. Вітаємо!

Дорогі молоді та закохані, щиро вітаємо вас з подачею заяви до РАГСу! Ви вирішили пов’язати свою долю, і відправити човник щастя та кохання у дальнє плавання сімейного життя! Бажаємо вам не відступати від свого рішення, пліч-о-пліч пройти цей шлях очікування, і зіграти шикарне весілля! Вітаємо!

Вітаю, ви це зробили. Лід рушив, заява подана, і незабаром настане той самий знаменний, важливий і щасливий день. Я щиро бажаю, щоб підготовка до весілля була захоплюючою і веселою, а саме весілля — гучним, яскравим і прекрасним. Бажаю вам бути найзакоханішими нареченими та нареченою, а після стати найщасливішими чоловіком і дружиною!

На старт увагу марш! А марш скоро заграє і під цей марш Мендельсона закружляють у танці дві прекрасні людини. Вітаю з поданням заяви до РАГСу. Бажаю чудового весілля, ніби в казці про принца та принцесу, бажаю прекрасного спільного життя без будь-яких сварок та образ. Перший впевнений крок ви зробили разом. Я бажаю вам і надалі впевнено крокувати лише вперед, домагаючись великих успіхів, втілюючи мрії один одного, наповнюючи світ своєї сім’ї моментами щастя, захоплення та радості!

Вітаю із заявою до РАГСу! Нехай цей відповідальний, але найпрекрасніший крок принесе вам щастя та посмішки. Бажаю ніколи навіть секунди не пошкодувати про рішення пов’язати свої життя. Нехай лише щастя буде й достаток.

Дорогі наші наречений та наречена вітаємо вас з першим кроком до створення сім’ї, з поданням заяви до РАГСу! Бажаємо вам безмежного кохання, довіри та працьовитості, адже сім’я — це складна, щоденна робота!

Дивіться також