Жінці

Нехай розлучення не засмучує, а лише стане приводом для нового життя, ще більш щасливим і дивовижним, цікавим і прекрасним, заворожливим і сповненим любові. Нехай попереду чекає вулкан почуттів та пристрастей, злетів та насолод.

Розлучення нехай не приносить смуток у життя, а навпаки видаляє його без сліду. Нехай попереду чекатиме нове життя, яке наповниться успіхом, світлом, усмішками, теплом та новими почуттями.

Нехай цей день не залишить на душі наліт смутку, переживань та неприємних моментів. Життя починається щасливе, а попереду чекає ще більше світлих днів та радісних моментів. Бажаю завжди знати, що є поряд любляча людина.

Я хочу, щоб розлучення це не псувало настрій, а відкрив перед Вами нові дороги, які на щастя приводять тільки. Нехай попереду чекатиме ще кохання, яке перекриє всі негаразди та біди. Залишайтеся такою ж красивою, впевненою та прекрасною.

Ця подія нехай ніяк не вибиває з життєвої колії, а лише робить сильнішим і допомагає наполегливіше йти за мрією, яка здійсниться. Я бажаю, щоб розлучення пройшло легко, щоб думки не відвідували сумні!

Нехай подія, що сталася в житті, ніяк не вплине на самооцінку, на віру та любов. Я бажаю, щоб розлучення не засмучувало, а давало привід лише рухатися далі, тільки вперед, прагнути і, головне, добиватися всього.

Вітаю з розлученням і бажаю, щоб життя заграло новими фарбами, щоб серце заспівало і наказувало летіти назустріч пригодам, своїм бажанням і великим перемогам. Удачі у всьому та насолоди свободою.

Вітаю з розлученням! Бажаю знайти справжнє щастя, розправити крила, стрепенутися, оновитися та відкрити серце та душу новим відчуттям. Нехай усі негаразди залишаться в минулому, а майбутнє сяє яскравими враженнями, новими відчуттями та теплими обіймами!

Дивіться також