Від бабусіВід батькаВід батьків нареченогоВід батьків нареченоїВід дідусяВід мамиВід свекраВід СвекрухиВід тестяВід тещіДоньціОнукамСину

Наша рідна, улюблена донечка! Із чарівним святом тебе, з днем ​​весілля! Бажаємо, щоб Ваші серця билися в унісон. Щоб ти була щаслива, оточена любов’ю та ніжністю. Нехай Ваші почуття зміцнюються з кожним днем, а порозуміння, турбота одне про одного, підтримка та щирість будуть потужним фундаментом на все життя!

Дорогий синку, ти тепер зовсім дорослий, адже ти став чоловіком і главою своєї сім’ї. Вітаю тебе та твою чудову дружину! Бажаю вам, діти, достатку життєвих сил та грошових паперів, радісних новин та подій, щасливих миттєвостей та днів. Нехай ваша сім’я з кожним днем ​​стає міцнішою. Нехай у вашому домі завжди панують мир та благодать.

Дорогі та палко кохані молодята, вітаю вас з днем ​​одруження! Сьогодні мене підвищили і звели до рангу — свекра! Хочу сердечно побажати вам довгих щасливих років спільного життя. Величезного кохання, чистого та щирого. Нехай у вашій родині завжди буде гармонія, порозуміння, підтримка, достаток та затишок. Завжди охоче простягну руку допомоги! Щастя вам, діти!

Дорогі наші синок та невісточка, вітаємо з днем ​​весілля! Нехай сімейне життя буде щасливим. Нехай ваше щире кохання буде вічним. Бажаємо вам завжди підтримувати та розуміти один одного, виховувати чарівних діток і частіше гостювати у батьків. Достатку вашому дому та всіх добрих благ вам, рідні.

Милий синочку, сьогодні найщасливіший і незабутній день у твоїй долі — день створення твоєї родини. Вітаємо тебе щиро! Бажаємо вашій парі довгих і щасливих років спільного життя, взаєморозуміння та кохання, яке ніщо не затьмарюватиме. Злагода та любов!

Мета кожного з батьків — виростити здорових і щасливих дітей і зробити так, щоб у них життя проходило краще, ніж у батьків. Міцною вам сім’ї, миленьких діточок, щоб ви були для них прикладом для наслідування. Бажаємо розумного розподілу побутових обов’язків, але не забувайте допомагати один одному. Заводьте неповторні традиції у сім’ї, довіряйте один одному та надавайте підтримку. Ми раді за вас.

Милі діти, вітаємо вас із днем ​​весілля! Ми намагалися бути для вас добрими батьками і берегли щастя сім’ї. А вам бажаємо побудувати міцну сім’ю в сто разів щасливіше та стати найкращими батьками найпрекрасніших дітей. Достатку вашому дому та ладу у вашій родині. Любіть та бережіть один одного!

Дорогих онуків сьогодні вітаю від щирого серця з днем ​​одруження. Милі голубки, я вам хочу побажати спільної дороги сімейного щастя та благополуччя, великого успіху та удачі. Бажаю міцно любити один одного, довіряти і поважати, бажаю довгих років здоров’я та достатку, миру та розуміння.

Дивіться також