Дорогих онуків сьогодні вітаю від щирого серця з днем ​​одруження. Милі голубки, я вам хочу побажати спільної дороги сімейного щастя та благополуччя, великого успіху та удачі. Бажаю міцно любити один одного, довіряти і поважати, бажаю довгих років здоров’я та достатку, миру та розуміння.

Милі онуки, від щирого серця вітаю вас з вашим весіллям. Рідні, хочу вам побажати довгих років спільного блага та достатку, неземного кохання та радості, відмінного здоров’я та удачі. Нехай вам завжди вдається долати життєві перепони та залишатися щасливими, незважаючи ні на що.

Дорогі мої онуки, я щиро вітаю вас з вашим весіллям. Милі мої, закохані голубки, бажаю прожити щасливо і весело до найглибшої старості, завжди один одного підтримуючи і міцно люблячи. Нехай ніколи не розчиняться хмари ваших надій і мрій, нехай взаємна ніжність і ласка надає вам сил та впевненості у собі. Народіть здоровеньких діток, живіть у блазі та достатку.

Дорогі наші, кохані та вже такі дорослі, вітаємо! Нехай світло завжди буде висвітлювати ваш життєвий шлях, щоб сім’я була міцна, а посмішки на ваших устах завжди нагадували вам про щастя, про те, що життя таке прекрасне, а ваша любов нескінченна. Вітаємо!

Дорогі онуки, з днем ​​весілля, милі. Сьогодні у моїй душі свято, а на очах сльози радості. Ви такі красиві, такі закохані, такі світлі, такі щирі. Бажаю, щоб так було все ваше довге спільне життя. Дай Бог вам здоров’я та миру, достатку та міцної любові. Живіть у розумінні та розкоші, наповнюйте світ своєї сім’ї лише світлими та прекрасними моментами.

Дорогі мої онуки, щиро вітаю вас з днем ​​одруження. Милі діти, бажаю жити чудовим життям, немов пара закоханих голубків, вірних лебедів, щасливих ластівок. Нехай ваша родина буде міцна і здорова, нехай стороною обходять ваш дім усі негаразди та смутки.

Онуки, на весілля хочеться побажати лише такого кохання, від якого в грудях буде тепло і чудово. Ніколи нехай у хаті не лунають сварки, а обійми будуть найміцнішими. Вітаємо!