Моє золото, ще зовсім недавно я гойдала тебе сплячу в твоїй колисці, а сьогодні вже я поправляю тобі фату. Ти найпрекрасніша наречена на світі. Моя маленька квіточка, яка так швидко розпустилася, я хочу побажати тобі і твоєму чоловікові невгасаючого кохання, терпимості та розважливості. Нехай шлюб ваш буде міцним як граніт, нехай сварки та негаразди обходять вас стороною, а в домі завжди панує ідилія та щастя!

Вітаю вас, дорогі дітки, з вашим весіллям, зі святом створення міцних шлюбних зв’язків. Бажаю вам, рідні, все життя триматися за руки і завжди дбати один про одного. Нехай сімейне життя буде добрим і благополучним, щасливим і красивим. Нехай ваша любов зможе пройти всі життєві випробування і зберегти свою велику силу.

Милі діти, мама щиро за вас рада, вітаю вас із днем ​​весілля. Дорогі мої, бажаю, щоб у вашому сімейному житті була тиша та благодать, щоб все, створене вами, не підвладне було руйнуванню часу і злих заздрісників. Будьте щасливі, живіть у злагоді, на перше місце завжди ставте свою сім’ю та турботу про неї.

Мої чудові діти, мама вам бажає у свято вашої любові та щастя, у день одруження та створення міцних зв’язків яскравих та барвистих смуг у вашому житті, надійного блага та вірності сердець, розуміння та взаємної підтримки, щирості почуттів та сімейного достатку.

Любі мої! Сьогодні відбулася чудова подія – ви стали чоловіком та дружиною. Живіть завжди в любові, мирі та злагоді. І пам’ятайте, що ви тепер одне ціле. Бажаю вам поповнення в сім’ї, фінансового благополуччя, взаємного терпіння та поваги на довгі роки. А якщо буде важко, ми, батьки, завжди допоможемо добрим словом і дамо добру пораду. Будьте щасливі!

Дорогі діти, вітаю вас із цією радісною подією! Бажаю щоб ваш шлях був усіяний пелюстками троянд і вистелений килимовою доріжкою! Щоб на ньому якомога рідше зустрічалися невдачі та прикрощі, ваш союз був міцним та багаторічним! І між вами завжди панували любов, повага, порозуміння та терпіння.

Милі мої та дорогі діти, як мама вітаю вас з днем ​​весілля. Бажаю вам завжди залишатися щасливими та красивими, добиватися спільних цілей та успіхів, вірити у свої сили та добру удачу, підтримувати один одного та міцно любити.

Милі діти, ваша мама вітає вас із днем ​​весілля. Бажаю вам бути могутнім Зевсом та владною Герою, відважним Русланом та прекрасною Людмилою, романтичним П’єро та добродушною Мальвіною, чудовим Майстром та відданою Маргаритою. Живіть, діти, у блазі, щастя, розумінні та вічної любові.