Я не вірю в анекдоти про стосунки з тещею і пишаюся тим, що наша сім’я стає більшою. Немає більшої радості для мене, ніж бачити щастя моєї дочки і знати, що ми тепер станемо родичами. Нехай день весілля запам’ятається багато років щасливого шлюбу.

Я поспішаю привітати вас від щирого серця, сказати, як пишаюся вами і як покладаю надії. Я буду найкращою тещею, людиною, яка завжди простягне руку і дасть пораду слушну. Бережіть один одного і ніколи не зраджуйте.

На правах тещі поспішаю побажати нескінченно один одного любити і насолоджуватися часом, що будете разом проводити! Ніколи не сумнівайтеся у своєму виборі, а підтримуйте та оберігайте, любіть та дорожіть родиною своєю!

У день весілля наших дітей хочу побажати їм здоров’я та благополуччя. Тепер у мене є синок, який оберігатиме мою дочку і піклуватиметься про неї. Діти, любите міцно один одного, проявляйте турботу та повагу, цінуйте щасливі моменти, нехай щодня спільного життя приносить лише радість, успіх і добро у вашу оселю.

Ось і настав той день, коли я стала тещею. Вітаю вас, дорогі дітки із днем ​​весілля. Любіть міцно один одного, цінуйте і бережіть своє щастя. Нехай чаша ваша завжди буде сповнена радості, добра і здоров’я. А я тепер намагатимуся бути не тільки гарною мамою, а й тещенькою.

Доню моя кохана, дорогий зятю, вітаю вас, дітки, з вашим весіллям. Будьте вічно щасливі та один одним улюблені, завжди здорові та життєрадісні. Нехай Бог пошле вам благополуччя та миру, добра і славних дітей.

Дорогі мої діти, мила донечка і чудовий зять, я щиро вітаю вас з днем ​​весілля, з днем ​​народження вашої родини! Дорогі мої, хочу побажати вам миру, сімейного благополуччя та достатку. Любіть один одного міцно і живіть солодко. А я постараюся бути для вас найрозумнішою, найдобрішою мамою і тещею. А незабаром, сподіваюся, стану та бабусю. Гірко!

Сьогодні велике свято, моя донечка вийшла заміж, і тепер у мене є улюблений і дорогий зяток, мій синку. Я вас, вітаю, дітки, і бажаю порозуміння та блага, вічного щастя та доброго достатку. Я завжди намагатимуся бути розуміючою, люблячою і дбайливою мамою і тещенькою. Дай Бог вам здоров’я та удачі.