Наша рідна, улюблена донечка! Із чарівним святом тебе, з днем ​​весілля! Бажаємо, щоб Ваші серця билися в унісон. Щоб ти була щаслива, оточена любов’ю та ніжністю. Нехай Ваші почуття зміцнюються з кожним днем, а порозуміння, турбота одне про одного, підтримка та щирість будуть потужним фундаментом на все життя!

Мила наша донечко, ти тепер стала дружиною, вітаємо тебе та нашого зятя від душі. Нехай ваша родина буде міцною і міцною, дружною і щасливою. Доче, нехай чоловік тебе носить на руках і дарує щодня компліменти та подарунки, а ти бережи йому вірність і дбай про нього.

Мила донечко, рідна наша, сьогодні ти вийшла з нашого будинку прекрасною нареченою і прийшла чудовою дружиною вже у свою родину, доброї години. Бажаємо вам з чоловіком доброго та щасливого життя, ладу в сім’ї та відсутності докорів, ніжного кохання та щирого розуміння, доброго здоров’я та достатку в будинку.

Доню, сонечко, сьогодні ти залишаєш наш будинок, сьогодні ми відзначаємо свято народження твоєї родини. Вітаємо тебе і твого чудового чоловіка — нашого дорогого зятя. Доню, нехай тобі завжди вдається зберігати тепло в сімейному вогнищі, нехай чоловік твій завжди буде надійною опорою та захистом для тебе, нехай ваші серця трепетно ​​зберігають кохання та б’ються в ритмі щастя в унісон.

Мила наша, ще зовсім недавно ти була маленькою дівчинкою, а зараз стала прекрасною нареченою! Сьогодні ти створюєш свою сім’ю, і ми хочемо побажати сімейного щастя. Ми дуже раді бачити ваші закохані очі і бажаємо оберігати і любити одне одного все життя.

Донечко рідна наша, сьогодні ти найпрекрасніша наречена у світі! Ми щасливі бачити твої блискучі очі, твою посмішку, бачити, як зворушливо ти тримаєш за руку свого чоловіка. Бажаємо вашій родині бути міцною та дружною. Любіть, поважайте, бережіть одне одного. Будь мудрою, терплячою, дбайливою дружиною, а чоловік твій нехай буде сильним, люблячим, вірним чоловіком. Щастя вам!

Мила донечко, цього радісного і доброго дня ти вийшла заміж. Вітаємо тебе і твого чудового чоловіка з вашим весіллям і бажаємо вам, дорогі, щасливих миттєвостей та радісних подій, сімейного затишку та розуміння, достатку в домі та благодаті, вічної любові у серцях та великих надій.

Дорогі наші, вітаємо з вашим весіллям. Тепер наша донечка стала дружиною, тепер у тебе є своя родина та чудовий чоловік. Милі наші, від щирого серця бажаємо довгих років здоров’я та щастя, ніжності та любові, благополуччя та удачі, радості та веселощів, розуміння та достатку, поваги та насолоди один одним.