Дорогі та палко кохані молодята, вітаю вас з днем ​​одруження! Сьогодні мене підвищили і звели до рангу — свекра! Хочу сердечно побажати вам довгих щасливих років спільного життя. Величезного кохання, чистого та щирого. Нехай у вашій родині завжди буде гармонія, порозуміння, підтримка, достаток та затишок. Завжди охоче простягну руку допомоги! Щастя вам, діти!

Вітаю, дорогий син та моя чудова невістка, з днем ​​вашого весілля. Я був батьком, а став ще й свекром, а скоро, сподіваюся, стану і дідом. Бажаю вам, дорогі діти, добра і добра на вашому шляху, сімейного щастя і невгасимого кохання, високого достатку та розуміння в домі.

Вітаю з днем ​​одруження мого сина та наречену. Дорогі діти, хочу вам побажати сприятливої ​​погоди в будинку та сонячної за вікном, міцної любові до самої старості та поваги один до одного, сімейного благополуччя, достатку та розуміння, великих спільних досягнень, найрадіснішими з яких будуть ваші діти.

Дорогі діти, моя гордість — мій син, моя надія — мила невістка, щиро вітаю вас з днем ​​одруження і бажаю вам довгих років щасливого, доброго, цікавого, різноманітного, красивого, розкішного сімейного життя. Бажаю ладнати один з одним і не кидати один одного в біді, бажаю стати вірним подружжям, щасливими батьками і в цілому – дружною міцною родиною!

У мого сина тепер є сім’я. Вітаю вас, мої дорогі діти, із днем ​​весілля. Нехай буде міцним і затишним ваш будинок, нехай впевнено росте дерево вашої родини, нехай народяться здорові діти. Бажаю вам щастя і любові на багато років.

Мені сьогодні пощастило стати свекром, вітаю, дорогі діти, вас із одруженням. Хочу побажати, щоб жили ви добре та складно, весело та мирно, здорово та красиво. Бажаю, щоб ти, синку, став справжньою опорою та вірним захисником своєї сім’ї, а ти, невестько, завжди щоб була вірною дружиною та чудовою господинею. Довгих років кохання вам і щастя.

Як найкращий свекор, скажу це без збентеження, я хочу, щоб щастя мешкало у вашому домі і ніколи не залишало його. Нехай міцною родина буде, щоб біди навіть підійти боялися, а труднощі оминали.