Дорогий синку, ти тепер зовсім дорослий, адже ти став чоловіком і главою своєї сім’ї. Вітаю тебе та твою чудову дружину! Бажаю вам, діти, достатку життєвих сил та грошових паперів, радісних новин та подій, щасливих миттєвостей та днів. Нехай ваша сім’я з кожним днем ​​стає міцнішою. Нехай у вашому домі завжди панують мир та благодать.

Милий синочку, сьогодні найщасливіший і незабутній день у твоїй долі — день створення твоєї родини. Вітаємо тебе щиро! Бажаємо вашій парі довгих і щасливих років спільного життя, взаєморозуміння та кохання, яке ніщо не затьмарюватиме. Злагода та любов!

Любий мій синку, я дуже рада привітати тебе з таким важливим і урочистим днем, з днем ​​весілля. Хочу побажати вашій молодій сім’ї щоденного свята, нескінченного благополуччя, взаємної згоди, міцного здоров’я, легкості у побуті та безмірного, безмежного щастя! Нехай усіх цих благ вистачить на кілька поколінь уперед!

Улюблений наш син, вітаємо тебе та твою дружину з Днем Весілля! З сьогоднішнього дня у вашому житті повинні бути любов і гармонія, тепло та взаєморозуміння. З гордістю носите прізвище вашої родини! Ідіть до своєї мети разом, а ми ж завжди будемо вашими помічниками. Зі святом!

Дорогий синку, сьогодні важливий день, велика подія у твоєму житті. Ти тепер відповідаєш за свою сім’ю, у якої сьогодні день народження. Вітаю і хочу побажати затишного будинку, щасливого подружжя, вірного кохання, абсолютного достатку та благополуччя. Бажаю славно справлятися з обов’язками глави сім’ї та скоріше нас порадувати онуками.

Дорогий і улюблений синочку, вітаємо тебе з днем ​​твого весілля. Бажаємо стати тобі добрим і вірним чоловіком, справжнім захисником та главою сім’ї, надійним помічником та другом для коханої дружини. Будьте по-справжньому щасливими, діти. Нехай у вашому домі панують розуміння, мир і достаток.

Дорогий сину, сьогодні день твого остаточного дорослішання, сьогодні ти став не просто чоловіком, ти став чоловіком. Тепер у тебе є своя сім’я, за яку ти відповідаєш і яку маєш берегти. Вітаю вас, діти! Бажаю, щоб удома, сину, на тебе завжди чекала смачна вечеря і ласка ласкавої коханої. Бажаю, щоб жодна перешкода не стала на вашому шляху на щастя. Бажаю вам великих надій та спільних зусиль, які неодмінно приведуть вас до виконання бажань.

Дорогий сину, ти тепер став чоловіком і главою своєї сім’ї, вітаю тебе та твою чудову дружину з днем ​​одруження! Бажаю вам, діти, щоб ваші стосунки не знали тріщин та розривів, щоб ваша родина була міцною та дружною, щоб ваше щастя було світлим та вічним. Нехай будуть сповнені ваші серця любові, нехай здоровими та добрими будуть мої майбутні онуки.

Дивіться також