Милі мої діти, дорогий син і чудова невістка, вітаю вас із днем ​​вашого весілля. Бажаю від душі щирої радості та доброї надії, щирих почуттів та вічної любові, світлого щастя та стабільного блага, здоров’я сім’ї та достатку.

З днем ​​весілля, любі мої діти. Дякую тобі, синку, за те, що вибрав для себе таку чудову дружину, яка тепер мені стане донькою. Я вам бажаю миру та достатку, любові на ціле століття, а то й більше, благополуччя, удачі та спільних досягнень. Нехай ваша сім’я буде міцною і дружною, нехай ваші узи будуть ніжними та міцними.

Дорогі наші діти, у день вашого весілля побажаю вам міцного кохання та величезного щастя. Синку, радуй мою наречену і носи її на руках, а вона нехай відповідає тобі турботою та ласкою. Нехай ваше життя буде сповнене статком, розумінням, радістю та удачею.

З днем ​​весілля, любі мої. Тепер у мене є не лише син, а й дочка. Тепер я і мама, і свекруха. Від щирого серця бажаю вам, рідні, завжди дарувати один одному тільки радість і ніжність, завжди залишатися один для одного найбільшою удачею і щасливою надією. Нехай ваше сімейне життя буде сповнене достатку, розкоші та прекрасних миттєвостей.

Вітаю вас, любі мої діти. У день весілля я бажаю вам любові та щастя, миру та удачі. Синку, будь найкращим чоловіком. Невестушка, доню, будь найпрекраснішою дружиною. Діти, нехай у ваших стосунках завжди будуть розуміння, довіра та повага. Нехай у вашій родині панують лад, гармонія та радість. Живіть довго щасливо та багато.

Вітаю з весіллям і бажаю вам всього найсвітлішого та найпрекраснішого у шлюбі. Я відчуваю нескінченне щастя, що тепер можу з чистою совістю називатися свекрухою і заперечувати всі дурні жарти. Тепер ми всі станемо однією великою та дружною родиною.

Дорогі діти, вітаю вас із одруженням, бажаю залишити всі ваші недомовки осторонь, слухайте і чуйте один одного, оберігайте ваші серця і зберігайте ваше кохання!

Улюблений син і новоспечена донечка, ви прекрасна пара, якій я можу побажати лише величезного щастя, безмежного кохання та гармонійних стосунків. Нехай ваше життя буде сповнене яскравих фарб, захоплюючих подорожей, променистих посмішок та трепетних обіймів. Цінуйте кожну мить і насолоджуйтесь цим життям разом!