Улюблені мої онуки! Вітаю вас із днем ​​весілля. Дуже щаслива, що ви стали однією сім’єю із великими планами на майбутнє. Мені приємно, що я можу відзначати це свято разом з вами, поділяючи спільні веселощі. Живіть дружно, поважайте один одного, щоб не сталося, бережіть один одного, не шкодуйте сил та турботи. Дуже хочу дочекатися ваших діток, своїх правнуків, які скрасять мою старість. Завжди знайте, що у вас є бабуся, котра обов’язково допоможе всім, чим зможе.

Вітаю вас, дорогі онуки, мої закохані голубочки. Ви сьогодні взялися міцно за руки, і я бажаю так само дружно йти життям. Підтримувати та допомагати один одному. Стати дбайливою дружиною та добрим чоловіком, мудрою господаркою та відмінним здобувачем. Нехай ваш будинок завжди буде повною чашею. Нехай він буде сповнений діточок. Зумійте зберегти своє кохання до самого кінця такою ж гарячою, чистою і трепетною. Злагода та любов!

Вітаю чудову пару, таких молоденьких, таких гарних та щасливих хлопців. Я бажаю вам, дорогі, щоб ви крізь роки зуміли пронести це кохання, яке плескається сьогодні у ваших очах. Не розгубіть у вир побутового життя той трепет і ніжність, з яким ви сьогодні тримаєтеся за руки. Будьте один для одного чудовим чоловіком та чудовою дружиною. З днем ​​весілля вас, онука!

Милих онуків щиро вітаю від душі з днем ​​весілля. Дорогі та щасливі голубки, будьте щасливі і зумійте пронести щирість і тепло своєї любові та віри крізь роки, бажаю вам достатку та благополуччя, миру над головою та здорових дітлахів.

Милі онуки, бабуся вас вітає з вашим весіллям. Голубки мої, бажаю вам довгих років спільного щастя і радості, великого і незгасного кохання, світлого блага в домі та здоров’я всієї родини.

Дорогі онуки, милі молодята! Сьогодні ви поєднали свої долі в одне ціле, створили щось святе — сім’ю. Зумійте зберегти ті ніжні почуття, які привели вас сьогодні до вівтаря. Усією душею та серцем бажаю лише щастя, любові, благополуччя та розуміння. Гірко!

З днем ​​весілля, дорогі мої онуки. Бажаю цінувати кожен момент, берегти один одного та дорожити своєю родиною. У вас все ще попереду. Так не гайте часу даремно. Любіть міцно, мрійте та радійте кожному новому дню. Дуже хочу дожити до правнуків і порозумітися з малюками. Бажаю вам миру, здоров’я, багатства та щастя. Бажаю гарних дітлахів. Бажаю благополучного життя та досягнення всіх важливих цілей!

Мої дорогі онуки, від щирого серця вас вітаю з вашим весіллям. Я вам бажаю довгих спільних років здоров’я, щастя, розуміння, успіху та благополуччя. Завжди проявляйте один до одного повагу, уважність, турботу та любов. Миру вам, добрі мої, та радості.

Дивіться також