Дорогі онуки, від щирого серця хочу привітати вас з днем ​​весілля і побажати спільного довголіття та щастя. Нехай міцним буде ваш дім і характер у чоловіка, хай буде доброю атмосфера у вашому домі та душа у дружини. Бажаю вам завжди любити один одного, бажаю створити прекрасний світ своєї веселої, великої, дружної та чудової родини. Гірко!

Дорогі мої, сьогодні ви робите дуже відповідальний крок — ви створюєте свою сім’ю. Зізнаюся, коли я одружився, дуже хвилювався, що не зможу твою бабусю зробити щасливою, і все думав, що вона в останній момент мені відмовить. Але, як бачите, цього не сталося, і ми багато років живемо душа в душу, чого бажаємо і вам. Я знаю, що ваша сім’я буде особливою, зразковою і для багатьох стане прикладом наслідування. Щастя вам, дорогі мої! Збережіть ваше кохання, щирість і розуміння. Доживіть у радості до тих років, коли настане ваша черга вітати своїх онуків так само, як я сьогодні вітаю вас.

Дорогі мої онуки, дід прожив чимало років і розуміється на справах любовних. Тут видно навіть без окулярів, що ви щаслива пара і дай Бог вашій родині здоров’я і сил, щоб зберегти це щастя до найглибшої старості. Вітаю вас, онуки, із днем ​​весілля. І нехай сьогодні буде гірко, а в решту днів — добре та солодко.

Дорогі мої онуки! Вітаю вас із Днем Весілля! Я бажаю вам любові міцної на довгі роки, один до одного терпіння, взаєморозуміння, здоров’я вам незламного, красивих, розумних, здорових хлопчаків і дівчаток, в будинку сміху, щастя, добра і валізу з грошима без дна.

Вітаю вас, дорогі онуки, з вашим весіллям. Дідусь вам побажати хоче миру та щастя, довгих років спільного життя в достатку та любові, ще бажаю міцного здоров’я та доброго успіху, стабільного блага та щирої радості. І ще є прохання особисте — скоріше дожити до правнуків. Гірко.

Дорогі мої, милі онуки, вітаю вас із днем ​​весілля! Бажаю вам великого щастя та гармонії в сім’ї, а також достатку, удачі, спільних успіхів, незгасного кохання та здоров’я. Порадуйте мене правнуками і покажіть усьому світу, що означає міцна, дружна, весела сім’я. Усіх благ вам, рідні, і нехай лише сьогодні буде «гірко», а в решту всіх днів — солодко-солодко!

Милі онуки вітаю вас із днем ​​вашого весілля. Дідусь бажає вам усіх благ та міцного здоров’я, довгого та щасливого сімейного життя, достатку в домі та розуміння, незгасних почуттів та вірної взаємопідтримки.

Дорогі мої онуки-молодята, вітаю вас із днем ​​одруження. Бажаю прожити разом до глибокої старості, підтримуючи один одного і радуючи щодня. Нехай Бог зберігає вашу сім’ю та подарує їй здоров’я, щастя, благополуччя, розуміння, любові, вірності та добра.