Від свідка

Я рада тому, що на мою частку випала така велика честь бути свідком скріплення цього шлюбу. Адже немає нічого кращого за той момент, коли двоє крокують назустріч один одному, тим більше двоє близьких мені людей. Щасливого вам життя та любові один до одного.

Дорогі наші наречені, вітаю вас з днем ​​весілля! Як свідок цієї дивної події, бажаю вам довгого та безхмарного спільного життя! Нехай щастя та радість назавжди оселяться у вашій родині. Здоров’я вам, благополуччя, достатку, ніжності та турботи, уваги та чуйності. Щиро бажаю вам величезного всеосяжного щастя!

У чудовий день ми станемо свідками возз’єднання пари люблячих сердець. Присутня при цьому підтримувати і радіти за молодих — це наш священний і дуже приємний обов’язок, який з радістю виконає кожен з нас, свідків на цьому чудовому і чарівному весіллі.

Дорогі молодята! Сьогодні мені випала величезна честь бути свідком на вашому весіллі. І я щиро хочу побажати вам, щоб медовий місяць затягнувся на довгі роки, щоб наречений став справжнім главою сімейства, а наречена — мудрою і дбайливою дружиною. Нехай у вашому будинку буде чути дзвінкий сміх синочка та лапочки-дочки. Пронесіть вогонь свого кохання через все життя. Бережіть одне одного, шануйте, підтримуйте. Щастя вам. Гірко!

Ми сьогодні стали свідками, але не злочину чи ДТП, а найбільшого та чудового свята у вашому житті. Вітаємо вас з днем ​​весілля і бажаємо, щоб всі навколо завжди були свідками вашого сімейного щастя, міцного і вірного кохання, справжньої подружньої турботи. Нехай вам немає ніяких перешкод. Нехай у вашому житті не буде гірких хвилин. Порада та любов, дорогі наші.

Сьогодні я маю важливу місію — мені пощастило бути свідком чудової події. Від щирого серця вітаю вас, мої дорогі, з днем ​​весілля. Бажаю вам прожити цілий вік у коханні, радості та благополуччі, а щоб так і було, будьте завжди здорові, бережіть один одного і ніколи не втрачайте зв’язку закоханих сердець. Бажаю вам створити свій райський куточок на Землі, бажаю вирощувати у ньому чудових діток. Гірко!

Молодята знаю досить довго, щоб зрозуміти, що ця пара асоціюється з мозаїкою. Тому що кожна грань одного ідеально збігається із гранню іншого. Вони як щось нероздільне. Бажаю зберегти цю цілісність та взаємність!

Дорогі мої хлопці, на правах свідка хочу залишити для вас щирі привітання та побажати довгого та щасливого життя, міцної та дружної родини, великих спільних перемог та доброї удачі, бешкетних діточок та вічного кохання.