Дорогі наші наречені, вітаю вас з днем ​​весілля! Як свідок цієї дивної події, бажаю вам довгого та безхмарного спільного життя! Нехай щастя та радість назавжди оселяться у вашій родині. Здоров’я вам, благополуччя, достатку, ніжності та турботи, уваги та чуйності. Щиро бажаю вам величезного всеосяжного щастя!

У чудовий день ми станемо свідками возз’єднання пари люблячих сердець. Присутня при цьому підтримувати і радіти за молодих — це наш священний і дуже приємний обов’язок, який з радістю виконає кожен з нас, свідків на цьому чудовому і чарівному весіллі.

Дорогі молодята! Сьогодні мені випала величезна честь бути свідком на вашому весіллі. І я щиро хочу побажати вам, щоб медовий місяць затягнувся на довгі роки, щоб наречений став справжнім главою сімейства, а наречена — мудрою і дбайливою дружиною. Нехай у вашому будинку буде чути дзвінкий сміх синочка та лапочки-дочки. Пронесіть вогонь свого кохання через все життя. Бережіть одне одного, шануйте, підтримуйте. Щастя вам. Гірко!

Сьогодні я маю важливу місію — мені пощастило бути свідком чудової події. Від щирого серця вітаю вас, мої дорогі, з днем ​​весілля. Бажаю вам прожити цілий вік у коханні, радості та благополуччі, а щоб так і було, будьте завжди здорові, бережіть один одного і ніколи не втрачайте зв’язку закоханих сердець. Бажаю вам створити свій райський куточок на Землі, бажаю вирощувати у ньому чудових діток. Гірко!

Молодята знаю досить довго, щоб зрозуміти, що ця пара асоціюється з мозаїкою. Тому що кожна грань одного ідеально збігається із гранню іншого. Вони як щось нероздільне. Бажаю зберегти цю цілісність та взаємність!

Дорогі мої хлопці, на правах свідка хочу залишити для вас щирі привітання та побажати довгого та щасливого життя, міцної та дружної родини, великих спільних перемог та доброї удачі, бешкетних діточок та вічного кохання.

Сьогодні ми святкуємо неймовірно значущу подію, весілля чудової пари! Як свідок цієї прекрасної події хочу від щирого серця побажати любові — величезної, дороги — чистої, вірності — вічної! Взаємності, турботи один про одного, тепла! Нехай ваші серця наповнюються трепетом, увагою, розумінням, ніжністю, ласкою та підтримкою! Ви знайшли одне одного! Нехай ваше спільне життя приносить задоволення. Щастя вашій родині!

Дорогі мої, найпрекрасніші молодята, я сьогодні засвідчив ваш шлюб і тепер хочу вам пожувати безсумнівного щастя в сім’ї та світлого благополуччя в домі, гарної мрії на двох і невичерпних сил, доброго успіху на вашому шляху та чудового настрою, вічної вашої любові та здорових діток .

Дивіться також