Від батьківДрузямЗ річницеюПодружжю зі стажем

Прийміть вітання з річницею вінчання! Нехай ваші душі живуть в унісон, відчувають один одного на відстані, зливаються воєдино всі ваші печалі та радості, підтримуючи та допомагаючи своїй половинці. Нехай Бог оберігає ваш щасливий шлюб!

З вінчанням хочемо привітати вас усім своїм батьківським серцем! Нехай небеса стануть охоронцями вашого щастя та затишку, любові та ніжності, турботи та відданості. Найтепліших бажаємо почуттів та щирих!

У цей світлий день, бажаю, щоб Бог допомагав вам у сімейному житті, наставляючи на вірний шлях і обдаровуючи розумінням. Нехай ваше кохання не згасне, а тільки міцнішає з роками. Бажаю вам щирості почуттів та доброго здоров’я.

Вітаю з роковинами вінчання! Нехай у вашій сім’ї буде місце лише для порозуміння, підтримки, чистого кохання та неймовірного щастя, яке ви даруєте один одному!

Від щирого серця вітаю вас, дорогі, з цим чудовим і важливим днем ​​у вашому житті! Тепер ваші долі повінчані, тепер ваші серця назавжди пов’язані один з одним. Бажаю вам доброго та світлого спільного шляху, постійної підтримки та взаєморозуміння, вірності ваших сердець та повної свободи для ваших мрій. Будьте по-справжньому щасливі, бережіть свою сім’ю і цінуйте кожну радісну мить життя.

Вітаємо молоду гарну пару з урочистою та значущою подією: сьогодні Ваш шлюб отримав Боже благословення та захист. Бажаємо Вам зберегти чистоту та трепетність почуттів, бути один для одного надійною опорою, порадником та захистом, любити один одного незважаючи на життєві труднощі. нехай ваш союз буде для інших прикладом міцної та щасливої ​​родини.

Від щирого серця вітаю вас з вінчанням, з вірним шлюбом, узаконеним на небесах! Бажаю вам красиво та дружно пройти життєвий шлях, дбайливо зберігаючи один одному вірність. Бажаю, щоб ваші почуття ніколи не втратили щирості, а стосунки завжди ґрунтувалися на довірі та взаєморозумінні. Нехай Господь надішле вашій сім’ї благодать і щастя, мир і світлу надію.

Вітаю від щирого серця з вінчанням, тепер ваш шлюб узаконено на небесах. Будьте завжди вірні один одному, живіть у мирі та злагоді, нехай у вашому домі оселиться благодать, нехай ваша родина буде щиро щасливою та міцною.