З вінчанням хочемо привітати вас усім своїм батьківським серцем! Нехай небеса стануть охоронцями вашого щастя та затишку, любові та ніжності, турботи та відданості. Найтепліших бажаємо почуттів та щирих!

Дорогі наші діти, вітаємо вас з таким важливим та відповідальним кроком, як вінчання! Любіть одне одного вічно, допомагайте один одному і проходьте всі неприємності за руки та разом!

З вінчанням! Ми пишаємося вами, наскільки змогли зберегти ви в житті таке тендітне почуття, як любов. Нехай союз, що в небі закріплений, від цього дня вестиме вашу родину до успіхів і перемог. Вітаємо!

З вінчанням, наші рідні! Нехай союз стане вашим непорушним, щоб цінували почуття і берегли один одного. Нехай небеса бережуть вас від негараздів, а ви йдете вперед і сміливо дивіться у щастя.

Дорогі наші діти, щиро вітаємо вас з прекрасним днем ​​вінчання! Дай Бог вам завжди йти по життю разом рука об руку, всі непорозуміння вирішувати без нічого і триматися один за одного!

Діти, вітаємо вас з таким відповідальним кроком та святом для вашої родини – вінчанням! Дай Бог вам і далі продовжувати жити у злагоді, любові та вірності. Подолайте всі перешкоди разом і йдіть по життю рука об руку!

Дорогі наші діти, цього радісного дня бажаємо вам гармонії та Божої благодаті. В особі Бога ви знаходите підтримку і допомогу у важкі хвилини вашого життя. Бережіть одне одного і ваше кохання!

Улюблені діти, вітаємо вас із днем ​​вінчання та укладенням шлюбу перед самим Господом. Бажаємо, щоб ваше сімейне життя будувалося на довірі та взаємоповазі. Нехай ваша любов розквітає з кожним днем, буде світлою, вірною та чистою. Благослови вас Бог у щасливому подружжі!

Дивіться також