Прийміть вітання з річницею вінчання! Нехай ваші душі живуть в унісон, відчувають один одного на відстані, зливаються воєдино всі ваші печалі та радості, підтримуючи та допомагаючи своїй половинці. Нехай Бог оберігає ваш щасливий шлюб!

Вітаю з роковинами вінчання! Нехай у вашій сім’ї буде місце лише для порозуміння, підтримки, чистого кохання та неймовірного щастя, яке ви даруєте один одному!

З роковинами вінчання, друзі! Ваш перший спільний рік був неймовірно чарівним та щасливим! Нехай таким же неймовірним, казковим, щасливим буде все подальше життя! Бажаємо вам з роками зміцнювати ваші почуття та ваш шлюб!

З роковинами вінчання! Створений у небі союз ваш непорушний, щирий і такий світлий. Нехай із роками лише розгорається більше кохання, міцніє зв’язок, а щастя буде вірним товаришем та супутником!

З роковинами вінчання! Любов ваша нехай розгоряється все більше, щоб полум’я це спалило все те, що серцю не дає відчути щастя та радість. Сім’я нехай росте і зберігає вогнище, в якому затишок та радості лише будуть.

З роковинами вінчання! Нехай з того дня ніколи не зміниться ваша сила любові, цінності та дбайливе ставлення один до одного. Я хочу цінувати і берегти все те, що побудували ви і захистили від усіх негараздів та печалів.

Сьогодні річниця вашого вінчання, і я щиро бажаю, щоб Господь завжди оберігав вас і ваші почуття, допомагав вам жити у мирі, любові та злагоді! Бажаю, щоб ви були щасливими і залишалися вічно закоханими один в одного людьми!

З роковинами вінчання! За минулий рік ваше кохання не змінилося, не стало менше, а лише міцніше зміцнилося в серцях. Ви чудові люди, чудова сім’я та приклад того, як можна чисто та щиро любити.

Дивіться також