Батькам нареченогоВесілля дочкиВесілля синаВід дитиниВід дітейВід дочкиВід синаСвекруСвекрусіТестюТещі

Тесть, вітаю Вас! Нехай теплі слова на весілля прилітають з усіх боків, щоб Ви пишалися і вірили в щирість почуттів і в нескінченне кохання, що спалахнуло і сплелося воєдино!

Дорогі мої батьки, сьогодні ваша донька стала дружиною свого чудового чоловіка, тепер маю свою сім’ю. І в це світле свято я хочу вам подякувати за щасливе дитинство та веселу юність, подаровану вами, за добре виховання та міцне кохання. Улюблені мої, будьте здорові і вічно щасливі, а ми з чоловіком радуватимемо вас своїми успіхами та частими зустрічами.

Дорогі батьки, вітаємо! Нехай день весілля ваших дітей стане найсвітлішою та найрадіснішою подією! Нехай молоде подружжя живе в коханні та гармонії, у розумінні та злагоді. Нехай ніщо й ніхто не змінить їхнього доброго та ніжного ставлення один до одного!

Дорогі мої батьки, сьогодні я став зовсім дорослим, тепер у мене є сім’я, в якій я не дитина, а голова, відповідальна за благо, мир, достаток і сімейне щастя. Дякую вам, рідні, що виховали мене міцним, сильним, чесним, дякую, що подарували мені масу надій, впевнених сил та прагнень. Завдяки тобі, тату, я знаю, що таке справжній чоловік і як треба чинити у певній ситуації, завдяки тобі, мамо, я знаю, що на коханні, вірності та ніжності будується добробут сім’ї. Батьки, ви завжди будете для нас джерелом мудрості, підтримки, радості та натхнення. Спасибі вам за все. Бажаю вам жити довго та щасливо, підтримуючи нашу молоду сім’ю, наставляючи нас на вірний шлях і радісно чекаючи на своїх онуків.

Я заміжня тепер, а значить у мене з’явився не тільки чоловік, і ще один чоловік, який, я сподіваюся, завжди зрозуміє, підтримає і дасть слушну пораду. Дорогий свєкоре, тату, я хочу сказати Вам, що мені дуже пощастило з таким свекром, дякую, що Ви завжди залишаєтеся таким добрим, відкритим, веселим, справедливим. Від щирого серця хочу побажати Вам здоров’я та сил, удачі та ще багатьох успіхів у житті. Я знаю, що Ви не тільки залишитеся добрим батьком, а й станете чудовим дідом!

Дорогі батьки, сьогодні, у день нашого весілля ми вам хочемо подякувати за все і щиро побажати довгих років миру та щастя, міцного здоров’я та благополуччя, світлої радості душі та очікування з нетерпінням онуків.

Зі святом, любі мої батьки! Бажаю вашому союзу зберегти дбайливе ставлення один до одного, уважність та терпіння. Нехай ніколи не йде з царства ваших сердець любов, а здоровий глузд голову. Залишайтеся здоровими, радісними на довгі роки.

Мої улюблені батьки, сьогодні, в день весілля, як дочка, хочу сказати вам – дякую! Ви були зі мною кожну мить, вирощували, дбали, допомагали, оберігали і підтримували. Я хочу, щоб ви були у мене найщасливішими, завжди поряд, у коханні та ніжності один до одного. Мені дуже пощастило, адже ви в мене найкращі!