Я щиро вітаю вас з весіллям вашої донечки! Бажаю, щоб ваша принцеса, ставши заміжньою, жила, як справжня королева, щоб її сімейне життя складалося зі щасливих днів та добрих свят. А вам я хочу побажати, щоб дочка завжди була частим гостем у вашій оселі, щоб ви для неї завжди залишалися дорогими, коханими людьми, які і допоможуть, і підтримають, і підбадьорять. Порада та любов молодим, здоров’я та пошани батькам.

Я щиро вітаю з цією радісною подією. Сьогодні ваша донька стає дружиною. Не сумуйте і не сумуйте, що вона так швидко, на вашу думку, виросла і залишає батьківський будинок і мамине тепле крило. Я бажаю вам, щоб зовсім скоро в гості до вас приходила не тільки вона, а й веселі пустотливі онуки. Нехай сімейне життя вашої красуні складається вдало, нехай кохання та розуміння панує в її новій родині.

Нехай ваша донька буде щаслива у шлюбі, оточена нескінченним коханням, та обдарована посмішками щодня. Нехай завжди слідує вашим мудрим порадам, ділиться своїм щастям з вами, і в майбутньому порадує потомством.

Дорогі батьки, ваші діти випорхнули з-під батьківського крила, щоб самостійно будувати своє життя в коханні та злагоді! Нехай їхнє любовне гніздечко буде затишним! Бажаємо вам, як головним порадникам та наставникам молодят, мудрості та розуміння, такту та терпіння! Допомагайте делікатно та обережно, щоб у молодих був шанс самостійно йти по життю, робити свої помилки та набиратись досвіду! Порозуміння вам і радості!

Сердечно вітаємо зі Весіллям Вашої Дочки! Нехай буде менше хвилювань за Вашу дитину, адже вона тепер у добрих, міцних руках, свого законного чоловіка! Бажаємо Вам частіше зустрічатися і збиратися великою родиною за обіднім столом! Зі святом!

Вітаю вас із весіллям коханої донечки! Нехай її сімейне життя складається щасливо. Щиро бажаю їй стати коханою, дорогою, обожнюваною та бажаною дружиною сильного, впевненого, дбайливого та розуміючого чоловіка. А вам бажаю батьківського спокою. Бажаю неймовірної радості за щастя молодих. Бажаю завжди з усмішкою та добрим серцем зустрічати на порозі гостей — свою дочку та зятя.

У день весілля вашої дочки, будьте найвеселішими та життєрадісними, адже діти щасливі тоді, коли щасливі їхні батьки. Бережіть ваші взаємини, нехай у сім’ї завжди панує затишок та душевний спокій!

Вітаю вас із весіллям доньки! Бажаю, щоб ваша принцеса стала справжньою королевою, щасливою дружиною, а незабаром і чудовою матусею. Здоров’я, достатку, миру, благополуччя, порозуміння, радості та домашнього затишку молодим, а батькам — міцних сил та чуйності сердець. Нехай діти вас радують своїми успіхами, нехай у їхньому сімейному гніздечку панує любов. А вам бажаю якнайшвидше дочекатися онуків і разом із ними знову відчути себе дітьми!