Весілля сина — ця подія важлива в житті для кожного батька, адже в дорогу вирушає найближча твоя, твоя дитина і твоя гордість. Я бажаю, щоб ця подія стала дорогою щастя та любові, щирою та довгою.

З днем ​​весілля, любий наш сину. Ти тепер зовсім дорослий та самостійний чоловік. На тобі відповідальність за добробут своєї сім’ї. Будь рішучим, надійним та сильним. Ми бажаємо, щоб твоя сім’я ніколи не потребувала. Бажаємо, щоб твоя дружина завжди була найкрасивішою жінкою та найкращою господинею. Бажаємо вам здорових та слухняних діток. Бажаємо сімейного затишку та гармонії у подружніх стосунках. В добрий шлях. Будьте щасливі.

Вітаю вас із днем ​​весілля вашого чудового сина. Бажаю, щоб ваш герой зумів побудувати міцну сім’ю, щоб він став творцем дружного та щасливого осередку суспільства, щоб син ніколи не забував про своїх батьків, щоб незабаром порадували діти вас чудовими онуками.

Вітаю із весіллям сина! Бажаю щастя та благополуччя молодим. Нехай син ваш стане вірним, мужнім, рішучим, сміливим, дбайливим головою своєї міцної щасливої ​​сім’ї, хай діти, а незабаром діти з онуками будуть частими гостями на вашому порозі, нехай у вашій великій родині панує лад і достаток. Здоров’я та вічне кохання вашому синові та невістці.

Вітаємо із весіллям сина! Тепер він опора та стіна для своєї власної родини. Нехай бере завжди приклад з батьків, з батька, який виховав із нього справжнього чоловіка та прекрасного чоловіка.

Вітаю з днем ​​весілля вашого сина! Бажаю, щоб ваш улюблений хлопчисько став вірним чоловіком і дбайливим батьком — тобто справжнім чоловіком, щоб сімейне життя його було благополучним та щасливим. А вам як батькам хочу побажати менше тривог та хвилювань, більше радісних зустрічей з дітьми та дорогими онуками.

Вітаю вас із днем ​​весілля улюбленого сина! Бажаю вашому синові стати справжнім захисником своєї сім’ї та вірною опорою для люблячої дружини. Миру, благополуччя, щастя та достатку молодим. А вам бажаю якнайшвидше дочекатися онуків і ніколи не терзати свої серця марними хвилюваннями. Нехай у вашого сина буде міцна родина та щасливе життя.

Яке щастя, що ваш дорогий син вирішив розпочати сімейне життя! Бажаємо весело провести весілля! Нехай спадкоємець буде щасливий і вас тішить продовженням роду!