Щасливих батьків нареченого вітаємо з одруженням сина! Бажаємо вам знайти прекрасну дочку, жити у мирі та злагоді, дбати про нову родину, любити, допомагати та оберігати!

Дякую вам за такого чудового чоловіка! Ви виростили справжнього чоловіка, з яким я з радістю пов’язую своє життя! Я впевнена, що ми всі будемо дружною сім’єю, адже ви найкращі свекруха та свекор, а я обіцяю стати для вас найпрекраснішою невісткою!

Вітаю вас із днем ​​весілля дорогого сина. Тепер у вас є й дочка — чудова невістка. Любіть своїх дітей і завжди залишайтеся мудрими батьками для молодої сім’ї. Бажаю вам батьківського терпіння та вміння спрямовувати дітей у бік світла. Добра та щастя молодим, любові та благополуччя. А вам бажаю, щоб ви завжди залишалися в пошані, щоби діти поважали і любили, а онуки цінували вас і радували ваші серця!

Сьогодні дуже визначний день. Сьогодні не просто народилася молода сім’я, виріс ваш син і став справжнім чоловіком, взявши на себе відповідальність і роль чоловіка, сьогодні до вашої оселі прийшла ваша нова дочка — дорога невістка. Ми вітаємо вас з цією подією і бажаємо вам, щоб з приходом у вашу дружну сім’ю цієї прекрасної дівчини, у вашому будинку назавжди оселилося щастя. Любіть і бережіть її, допомагайте словом і ділом. Не ображайте і поважайте її, адже це вибір вашого дорогого сина. З днем ​​весілля ваших дітей!

Вітаю! Нехай росте у Вас гордість за сина та за його вибір, який є вірним. Не сумнівайтеся в тому, що створено міцну сім’ю, яка будь-які перешкоди на шляху змете і не помітить їх навіть.

Дорогі наші нові родичі, вітаємо Вас із Весіллям дітей! Дякую Вам за такого виняткового нареченого! Бажаємо Вам більше радісних подій у житті, довгоочікуваних зустрічей з рідними та дорогими людьми! Нехай завжди буде в домі лад та дружня атмосфера! Зі святом!

Від щирого серця вітаю вас з днем ​​весілля сина. Бажаю молодим довгих років миру, сімейного щастя та благополуччя. Бажаю вам, як і раніше, залишатися люблячими та розуміючими батьками, але вже не тільки для сина, а й для невістки. Нехай діти будуть найчастішими гостями на батьківському порозі. Нехай незабаром молоді потішать вас онуками. Нехай і у вашому житті, і в житті молодої сім’ї завжди панують затишок, достаток та любов!

Дорогі наші батьки, тепер у вас є новий статус, тепер ви ще й свёкор зі свекрухою. Дякую вам за теплоту ваших сердець, за допомогу та підтримку. Ми любимо вас і в цей щасливий для нас день хочемо вам низько вклонитися, а заразом побажати міцного здоров’я, довгих років благополуччя та миру, достатку та втіхи. Батьки завжди для нас будуть у пошані. А там недалеко до ролі діда та бабусі. Дякую вам за це свято. Живіть дружно та завжди залишайтеся для нас прикладом розуміння, сімейного ладу.