Вітаю! Я хочу побажати, щоб ніколи не сварилися, щоб усі ділили навпіл і говорили одне одному лише добрі слова. Бажаю гарних вчинків, компліментів та просто щастя, що оточить кожен ваш день.

На весілля я хочу побажати, щоб ви завжди любили та берегли один одного. Нехай посмішка горітиме, чується сміх, а навколо будуть друзі віддані і найвірніші. Вітаю!

Із весіллям! Сім’ї міцної, безперервних посмішок. Щоб у домі чути сміх і завжди була гарна погода. Бажаю Вам завжди залишатися один з одним у світі та розумінні. Вітаю!

Вітаю з днем ​​весілля! Бажаю вам завжди одне одного любити та робити щасливими. Нехай у сім’ї завжди буде благополуччя та радість.

Вітаю вас із днем ​​весілля! Бажаю довгого, щасливого спільного життя, багато дітей, радості та кохання! Будьте завжди разом! Гірко!

Вітаю вас із весіллям. Принц завоював серце принцеси. І тепер попереду у вас довге щасливе життя. І нехай це життя буде справжньою доброю казкою. Бажаю вам міцного кохання і багато грошей, щоб утримувати величезний будинок, щоб обом мати круті машини, щоб виконувати всі свої мрії, щоб подорожувати будь-якими країнами і островами.

Із весіллям! Нехай любов завжди оточує, а ви даруватимете мені посмішки та турботу. Нехай наша міцна сім’я стане прикладом і гордістю, щоб життя не кидало нас з боку на бік. Гармонії турботи, щастя та любові!

Вітаю вас, тепер ви чоловік і дружина, і ніхто не сміє вас тепер дражнити «тілі-тілі-тісто». Живіть дружно, багато і щасливо. І цукерки, і проблеми діліть порівну. Не лайтеся, не дражниться. Бережіть один одного, народжуйте слухняних та здорових діток. Та й самі залишайтеся безжурними хлопцями, яким разом все під силу!