Дорогі мої батьки, сьогодні я став зовсім дорослим, тепер у мене є сім’я, в якій я не дитина, а голова, відповідальна за благо, мир, достаток і сімейне щастя. Дякую вам, рідні, що виховали мене міцним, сильним, чесним, дякую, що подарували мені масу надій, впевнених сил та прагнень. Завдяки тобі, тату, я знаю, що таке справжній чоловік і як треба чинити у певній ситуації, завдяки тобі, мамо, я знаю, що на коханні, вірності та ніжності будується добробут сім’ї. Батьки, ви завжди будете для нас джерелом мудрості, підтримки, радості та натхнення. Спасибі вам за все. Бажаю вам жити довго та щасливо, підтримуючи нашу молоду сім’ю, наставляючи нас на вірний шлях і радісно чекаючи на своїх онуків.

З днем ​​весілля, любі батьки. Я вас дуже люблю і від душі бажаю завжди любити один одного і берегти своє кохання. Нехай ваше спільне життя буде довгим і щасливим, нехай щодня дарує успіх, успіх та благополуччя. А я намагатимусь завжди залишатися сином, яким можна і потрібно пишатися. Достатку вам та міцного здоров’я, батьки!

Милі мої, дорогі батьки, сьогодні радісний і святковий день у моєму житті, у мене з’явилася своя сім’я, я тепер чоловік чудової та чудової моєї дружини. Хочу вам подякувати, мої рідні, за те, що завжди мене підтримували і вірили в мене, за те, що подарували мені добре виховання та щасливе життя. Ми з дружиною завжди будемо вас любити і поважати, дай Бог вам міцного здоров’я і довгих років добра.

Дорогі мої батьки, ви прекрасна пара, ви справжнє кохання та справжні почуття. Нехай завжди буду я вам опорою і щастям, а я зроблю все, щоб так і було. Я вітаю вас і хочу, щоб попереду було багато років.

Дорогі мої батьки, тепер у вашого сина своя сім’я. Тепер я дбайливо зберігатиму її вогнище і робитиму все для її щастя. Дякую вам за моє безтурботне дитинство та щасливу юність, за вашу допомогу та щиру підтримку, за добре виховання та моральні цінності. Будьте здорові, мої улюблені, і чекайте на онуків.

А зараз я хочу сказати «величезне спасибі» своїм батькам. Милі мої та рідні, ви виховували мене відважним і сміливим сином, доброю та щасливою людиною. Сьогодні в мене світлий та радісний день, у мене тепер є своя родина. І я намагатимусь виправдати ваші надії, буду вірним і надійним захисником своєї сім’ї. Будьте здорові, дорогі, і з радістю чекайте онуків у найближчому майбутньому.

Мої дорогі та чудові батьки, у день мого весілля, у день, коли в мене з’явилася своя сім’я і власний початок, я хочу вам подякувати за те, що допомогли мені стати на ноги і досягти успіху в житті. Будьте здорові, мої улюблені, живіть у мирі та добробуті, залишайтеся завжди прикладом істинної любові та взаєморозуміння.