Дорогі мої батьки, сьогодні ваша донька стала дружиною свого чудового чоловіка, тепер маю свою сім’ю. І в це світле свято я хочу вам подякувати за щасливе дитинство та веселу юність, подаровану вами, за добре виховання та міцне кохання. Улюблені мої, будьте здорові і вічно щасливі, а ми з чоловіком радуватимемо вас своїми успіхами та частими зустрічами.

Мої улюблені батьки, сьогодні, в день весілля, як дочка, хочу сказати вам – дякую! Ви були зі мною кожну мить, вирощували, дбали, допомагали, оберігали і підтримували. Я хочу, щоб ви були у мене найщасливішими, завжди поряд, у коханні та ніжності один до одного. Мені дуже пощастило, адже ви в мене найкращі!

Дорогі мої мама та тато! Сьогодні вся увага та добрі слова на нашу адресу. Але я знаю, що за цим святом ховаються переживання, турбота, клопіт та батьківські сльози. Хочеться сказати, що все буде як раніше, але ми розуміємо, що це не так. Просто пам’ятайте, милі: я назавжди залишуся вашою дочкою, щоправда, подорослішала донькою.

Милі мої батьки, в цей радісний і світлий день я вам щиро дякую за любов і доброту, за радість і надію. Я тепер стала дружиною, тепер у мене з’явилася своя сім’я. Бажаю вам доброго здоров’я та незгасного щастя, міцної любові та неминучої радості, світлих надій та здорових онуків.

Милі мої батьки, дякую вам за життя, за моє дитинство, за добре виховання. Сьогодні я відкриваю нову сторінку у своїй історії, сторінку свого сімейного життя. Тепер ви – не тільки мама та тато, ви стали ще й тещею з тестем. Дорогі мої, рідні, я вам безмежно вдячна за все і хочу від щирого серця побажати вам міцних сил, міцного здоров’я і довгих-довгих років життя, щоб ви могли няньчитися ще й з пра-правнуками. Мама і тато, я обіцяю, що ніколи не забуду свій батьківський дім і ми завжди будемо частими гостями у вас на порозі, ми завжди поспішатимемо до вас на свята і за мудрою порадою.

Улюблені мої та дорогі батьки, ваша донечка сьогодні вийшла заміж і тепер маю свою сім’ю. У цей щасливий і радісний день для мене я хочу вам подякувати за радісні мої роки, за теплу вашу любов і підтримку. Будьте здорові, мої дорогі, живіть у достатку та блазі. Дай Бог вам міцних сил та оптимізму, а ще здоровеньких та чудових онуків.

Дорогі батьки, моя опора, допомога і удача, в день, коли я покинула батьківський дім і вийшла заміж за свого принца, у день народження нашої родини я хочу від душі сказати вам «дякую» за те, що подарували мені чудове життя та можливість стати тією, ким мріяла стати змалку. Милі мої батьки, бажаю вам довгих років добра і міцного здоров’я, веселих свят у колі великої та дружної нашої родини, чудових та найкращих у світі онуків.

Дорогі батьки, я хочу привітати вас. Ви найцінніше, що є в моєму житті, дякую за те, що небо саме вас вибрало для мене. Я бажаю, щоб кохання завжди зігрівало серця, а посмішка сяяла.