БратуВід дядькаВід племінникаВід племінниціВід похресникаВід похресниціВід тіткиВід хрещеногоВід хрещеноїДядіПлемінникуПлемінниціСестріТітці

Дорога, люба сестро моя, із законним шлюбом вітаю! Бажаю щасливого, сімейного життя, кохання величезного та гарячого на весь ваш сімейний шлях! Нехай ваш дім буде повною чашею, щоб не мати ні в чому потреби, і ще нехай у вашому домі, якнайшвидше будуть чути дитячі голоси!

Від імені хрещениці хочу привітати молодих із днем ​​весілля! Побажати безмежного справжнього сімейного щастя! Моте любові та ідилії у стосунках. Гармонії, взаєморозуміння та підтримки. Нехай крейсер сім’ї борознить життєві простори, минаючи всі непередбачувані рифи і тільки з гарною погодою на борту! Кохання вам!

Дорога сестро, ми тебе вітаємо з днем ​​весілля! Бажаємо тобі і твоєму чоловікові не тільки створити щасливу сім’ю, а й зберегти її міцною протягом довгих років. Нехай подарує вам доля велику удачу та благополуччя, нехай Бог вас нагородить чудовими та здоровими дітьми, нехай буде у вашому домі вічний лад та розуміння.

Вітаю тебе, моя улюблена сестричка, з днем ​​весілля. Бажаю вашій родині всього найкращого. Нехай у вашому домі завжди панують любов, щастя, фінансове благополуччя, взаєморозуміння та взаємоповага. Тепер ти хранителька домашнього вогнища. Не дай згаснути вогню вашої любові та пристрасті, будь завжди надійним тилом своєму чоловікові. Любіть та будьте щасливі.

Як хрещений хочу привітати з днем ​​весілля чудову пару! Ви чудові у своєму щастя! Нехай так завжди буде. Кохання вам, благополуччя, щирості, виконання бажань, затишку та тепла. Будьте опорою та підтримкою один одному, надійними та відданими супутниками життя. Всього вам найкращого!

З днем ​​весілля, дорогий хрещений. Бажаю вам невтомної, невгасаючої, невичерпної любові, яка зігріватиме вас в зиму і освіжатиме в спекотний літній день. Хрещений, будь вірним, дбайливим, розуміючим чоловіком для своєї дружини. Живіть щасливо та бережіть один одного. Зараз вам «гірко», а от, у вашому житті нехай не буде гірких хвилин.

Сьогодні вам усе кричать «гірко». З днем ​​весілля, рідні наші. Ми бажаємо, щоб сімейне життя було на радість. Нехай завжди вистачає дров терпіння та натхнення для сімейного вогнища. Бажаємо вам кохання на довгі роки, спроможності, щастя та подружніх перемог – медалей гордості за кожен прожитий рік разом!

Дорогі мої, молоді мої! Бажаю вам, щоб будинок був повною чашею, і йти по життю вам тільки рівною дорогою, щоб не розплескати цю чашу і зуміти на все життя зберегти те ніжне і трепетне почуття любові, розуміння та доброти, яке сьогодні світиться у ваших очах. Бажаю, щоб з кожним роком ви багатіли, але не лише у фінансовому плані. Щоб у вашому будинку невпинно перебувало щастя, діти, добробут, достаток, любов і просто гарний настрій. З Днем весілля!