Нехай цей день стане чудовим початком вашого сімейного життя! Бажаю вам усіх благ: любові, статку, розуміння та виконання всіх ваших бажань! Нехай у вашому будинку звучить веселий дитячий сміх, а кожну мить дарує позитивні емоції! Нехай Бог зберігає вашу сім’ю і посилає промені добра!

Дорогі діти, ваша хрещена вас щиро вітає і в день вашого одруження щиро бажає миру та щастя, любові та достатку, доброї удачі та від життя щедрих подарунків. Зберігайте один одному вірність і бережіть свою сім’ю, нехай тільки сьогодні вам буде гірко, а в інші дні солодко й годі.

Мила моя донечко, малютко, яке я хрестила ніби тільки вчора! Зараз ти вже доросла дівчина, котра вступає в сімейне життя з коханим супутником. Але для мене ти залишишся маленькою, серйозною дівчинкою, яка завжди прагнула цікавого, кращого для себе життя. Вітаю тебе зі щасливим шлюбом, нехай він принесе тобі любов, радість та виконання ваших сумісних бажань!

Дорогі мої, милі та рідні молодята! Вітаю вас із весіллям — таким чудовим та незабутнім днем ​​вашого життя! Нехай хори ангелів співають сьогодні пісні для вас, промені сонця висвітлюють ваші щасливі обличчя, а душі сповнюються теплотою та любов’ю! Щоб ніколи ви не розплескали чисту воду кохання та не втратили здатність захоплюватися один одним! Нехай майбутні роки міцно зацементують ваші добрі стосунки, і нехай не буде у ваших почуттях навіть найменшої тріщини чи нестачі! Терпіння вам, порозуміння, доброти та величезного щастя!

Хрещена щиро рада привітати з днем ​​одруження дорогих дітей. Милі мої, я вам бажаю море щастя і добра, океан кохання та світлих надій, будьте завжди разом і прагнете своїх мрій, радуйте один одного і цінуйте кожну мить сімейного життя.

Дорогі діти, ваша хрещена вітає вас із днем ​​весілля. Від душі бажаю вам миру та ладу, щастя та любові, благополуччя та радості, здоров’я та удачі, добра та розуміння, взаємоповаги та достатку. Порада та любов вам, милі голубки.

На правах хресної хочу привітати щасливих молодят та побажати бути уважними, чуйними, зворушливими, ніжними та чуттєвими. А ще побажаю вміти знаходити компроміс та співчувати один одному!

Милі мої молодята! Я щиро вітаю вас з таким серйозним у житті кроком, як створення сім’ї. Бажаю вам збудувати міцну сім’ю, щоб у ній росли здорові дітки, царювали любов, дружба та доброта. Достатку вам, щастя та пристрасних ночей.