Дорогі мої, молоді мої! Бажаю вам, щоб будинок був повною чашею, і йти по життю вам тільки рівною дорогою, щоб не розплескати цю чашу і зуміти на все життя зберегти те ніжне і трепетне почуття любові, розуміння та доброти, яке сьогодні світиться у ваших очах. Бажаю, щоб з кожним роком ви багатіли, але не лише у фінансовому плані. Щоб у вашому будинку невпинно перебувало щастя, діти, добробут, достаток, любов і просто гарний настрій. З Днем весілля!

Мої найкрасивіші та найулюбленіші у світі молодята! На вашому весіллі сьогодні так весело, так цікаво і радісно, ​​що хочеться побажати вам і життя такого ж — веселого, задерикуватого, рухливого, радісного і просто квітучого! Ніколи не піддавайтеся зневірі, дивіться в очі один одному і черпайте там енергію для здоров’я та щастя! Нехай ваша любов переживе всі випробування і вийде з них ще міцнішою, мудрішою і красивішою! Допомагайте один одному, підтримуйте та радуйте один одного і нас, ваших рідних, розумними та симпатичними спадкоємцями!

Милі та дорогі діти, ваша тітка вітає вас з днем ​​весілля. Від щирого серця хочу побажати вам міцної та дружної родини, великого щастя та незгасаючої любові, світлого затишку та достатку в будинку, радісних подій та безперечного благополуччя.

Сьогодні я кричатиму вам «гірко» і бажатиму найсолодшого спільного життя. Дорогі племінники мої, з днем ​​весілля. Нехай Господь благословить ваш шлюб і надішле вам вірне щастя. Любіть один одного невпинно, вірте один в одного щиро і даруйте один одному надію найсвітлішу. Здоров’я вам, молоді, та здорових вам дітлахів незабаром.

Дорогі діти, наші прекрасні та щасливі молодята, вітаю вас зі святом — з днем ​​народження вашої родини. Нехай у житті вашому буде багато перемог і спільних та успіхів. Нехай щастя буде міцним і міцним, а любов — незгасною та непереможною. Бажаю вам удачі, ніжності, вірності, достатку та всіх благ.

Дорогі мої, прийміть щирі вітання з днем ​​вашого весілля від тітоньки. Я вам хочу побажати довговічної любові та мирного щастя, щирих почуттів та благополуччя, спільного успіху та доброго успіху, здоров’я в сім’ї та великого достатку.

Дорогі мої голубки, прийміть щирі вітання з днем ​​одруження від вашої тітки. Я вам бажаю всього найдобрішого і найсвітлішого, нескінченного сімейного щастя, добра в домі та світу, розуміння та міцної любові. Нехай Бог обдарує вас міцним здоров’ям, милістю та гарними дітьми.

Мої дорогі молодята, як рідна тітка, я щиро радію вашому щастю і тому, що ви здобули один одного! Нехай весілля здасться чарівною казкою для обох і кожен наступний місяць, навіть рік, буде медовим!