Я шалено рада цьому союзу, адже дядько і тітка це один із перших прикладів сімейного життя! Бажаю вам яскравого та сердечного кохання, міцного та вічного шлюбу, а будинок щоб був завжди повною чашею!

Я вітаю вас із цією радісною подією, з вашим весіллям. Нехай все ваше сімейне життя, а не тільки медовий місяць, буде солодким і наповненим різними приємними подіями, як вулик нектаром. Бажаю вам кохання та взаєморозуміння. Щоб у вашій молодій сім’ї завжди панувала довіра, повага та мир. Щоб у житті все ладилося, і достаток у сім’ю річкою.

Вітаю молодих. Племяшка вам бажає щастя на багато років, а також щоденної радості, закоханості один в одного, натхнення та турботи про свою родину. Здоров’я молодим, достатку, миру, поваги та вічного кохання.

Вітаю вас, молоді. Серед усіх інших побажань щастя і достатку прошу і від плем’яшки прийняти щирі побажання вічного кохання та вічної казки двох мрійливих сердець. Живіть добре і красиво, даруйте один одному тільки усмішки, тільки радість, ніжність.

Плем’янка вітає молодих і від щирого серця бажає миру над головою і стійкою землі під ногами, щастя навколо і достатку в сім’ї. Живіть добре і дружно, довіряйте один одному найпотаємніші таємниці і завжди боріться за свої мрії. Всіх благ вам та здорових діток.

Вітаю молодих. Племяшка вам бажає щастя та любові, радості та миру, достатку та удачі, веселощів та чудес. Нехай ваша сім’я щодня зустрічає з посмішкою, нехай у вашому домі завжди буде свято, нехай у ваших серцях постійно звучить мелодія натхнення на двох. Порада та любов, рідні. Гірко!

Я щиро вітаю! Як племінниця, я хочу, щоб наші родинні дороги завжди йшли разом, щоб рідні пишалися та раділи. Ідіть разом до своїх мрій і цілей, нехай вашу родину не буде розлучити!

Молоді, плем’яшка вас щиро вітає. Бажаю вам, дорогі мої, щастя без міри, любові без кордонів, радості без перешкод, благополуччя без вихідних. Живіть у достатку, розумінні, злагоді та світі і нехай все у вас завжди буде чудово!