Як дядько та близький родич, вітаю молодих з днем ​​весілля! Бажаю, щоб ваше щастя тривало багато років! Щоб здоров’я та процвітання було у родині! Щоб любов і турбота один про одного були першорядними! Величезного кохання та благополуччя!

Вітаю прекрасних молодих із днем ​​одруження. Дорогі, прийміть від дядька побажання тепла та світла, сімейного блага та вірного кохання, поваги та розуміння, достатку та удачі, щирої радості та веселощів.

На правах кращого дядька, хочу побажати на весілля це знайти те щастя, про яке всі мріють. Цінувати побажаю один одного, кожну хвилину і слово, що скажете, кожне обіймання та погляд, що подаруєте!

Дорогі діти, ваш дядько щиро вітає вас з днем ​​весілля. Нехай у вашому житті не буде бід і печалів, нехай для вас постійно з’являються великі можливості та світлі перспективи на заваді. Бажаю вам, любі, все життя прожити щасливо, красиво, чудово та чудово.

Вітаю вас, голубки, з днем ​​вашого весілля. Дядько вам бажає вірності та щирої любові до глибокої старості, благополуччя та великих успіхів, радісних сімейних свят та веселощів, високого достатку та розуміння, мирного неба та добра.

Дорогі мої, прийміть від дядька щирі вітання та побажання великого світлого сімейного щастя. Нехай ваш шлюб буде без шлюбу, нехай у вашому домі завжди ллється пісня радості та сяє картина щастя. Бажаю вам достатку, взаємоповаги, вірності, благополуччя, кохання та спільного процвітання.

Дорогі діти, ваш дядько вітає вас із днем ​​весілля. Бажаю жити за законами щастя та радості і жодної хвилини не проживати без кохання. Нехай ваша сім’я не знає бід і печалів, нехай разом вам все буде під силу. А ще хочу вам побажати багато грошей та здоров’я, багато чудових подій для вашого подружжя та чудових діток.

Дорогі молодята, вітаю вас. Ваш дядько від щирого серця бажає вам достатку, миру, щастя та любові. Нехай ваш союз буде міцним, нехай ваша сім’я буде дружною, нехай ваш будинок буде сповнений світла добра і затишку. Гірко, солодкі мої.