Від імені хрещениці хочу привітати молодих із днем ​​весілля! Побажати безмежного справжнього сімейного щастя! Моте любові та ідилії у стосунках. Гармонії, взаєморозуміння та підтримки. Нехай крейсер сім’ї борознить життєві простори, минаючи всі непередбачувані рифи і тільки з гарною погодою на борту! Кохання вам!

Дорогі молодята, прийміть від хрещениці привітання. Нехай буде добрим і легким ваш спільний шлях, нехай буде вічним ваше подружнє кохання, нехай буде міцним ваше сімейне щастя. Порада та любов вам, дорогі, бажаю вам взаємних ніжних почуттів, сяючих усмішок, радості та справжніх чудес у вашому житті!

Від щирого серця вітаю вас, дорогі. Прийміть від хрещениці побажання здоров’я, добробуту, кохання та щастя. Нехай ваш шлюб буде міцним і довговічним, нехай у житті вашому завжди панує радість і найвищий достаток всього. Порада та любов вам, дорогі. Будьте завжди обожнювані, шановані та натхненні один одним.

Я всією душею поспішаю в цей день побажати тепла і щастя, любові і найбільшого затишку. Нехай у вашому гніздечку під назвою будинок завжди панує світ, звучать слова добрі і чується дзвінкий сміх. А я, як хрещениця, зроблю все, щоб подарувати найкраще.

Вітаю з днем ​​вашого весілля від щирого серця. Прийміть від хрещениці щирі побажання сімейного блага та щастя, вірної удачі на спільному шляху та щастя, світлої радості та міцної любові ваших сердець, веселого настрою та високого достатку.

Дорогі та милі молодята, хрещениця вас вітає з днем ​​одруження. Бажаю вам, щоб ви плакали тільки, коли різали цибулю, щоб капуста була не тільки в борщі, а й у кишенях, щоб чаша ваша завжди була сповнена блага і щастя, щоб ваші серця, незважаючи на роки, завжди були міцно взаємопов’язані і трепетно ​​зберігали кохання одне одного.

Хресниця сьогодні вітає вас з урочистою та великою подією, з днем ​​вашого одруження. Хочу побажати щасливих років спільного життя, прожитих у здоров’ї та повазі, добробуті та розумінні, любові та достатку. Нехай біди обходять стороною вашу родину, а успіх завжди буде поруч.

З днем ​​весілля, дорогі. Цього дня заведено кричати молодим «гірко», і нехай це слово звучить лише сьогодні. Хресниця бажає вам стати щасливим, улюбленим, бажаним подружжям. Також бажаю вам дружно жити і любити один одного, як два вірні лебеді — сильно й до самого кінця. І нехай у вашому ставку завжди буде чиста вода добрих надій та радісних мрій.