Запрошуємо Вас на святкування Нового року! Бажаємо розділити з Вами чарівні моменти свята та підняти келихи у дружному колі за здійснення всіх наших бажань! Веселою компанією ми зустрінемо Новий рік посмішками та сміхом! Вогники гірлянд на весь рік залишать у душі передчуття звершень та подарують гарний настрій. Чекаємо Вас!

Запрошуємо провести новорічну ніч із нами. Гарантуємо розкішний стіл, що ламається від олів’є, мандаринів, крижаного шампанського та інших смачних страв. Ручаємось: і тому, хто хоче тихого затишку, і тому, хто мріє запалити цю ніч, у нас буде весело, цікаво та душевно. Зустріч цього року Ви не забудете. Приходьте, раді!

Запрошую провести чудове свято в колі доброї та веселої компанії, зустріти Новий рік під гучний бій курантів, чарівне сяйво гірлянд та зі шампанським келихами, що іскряться. Нехай цей рік нам усім подарує своє диво та світлу удачу, давайте разом його зустрінемо і будемо щасливі всі цілий рік.

Запрошую тебе на Новий рік, адже саме з тобою це свято буде яскравим і чудовим, олів’є – смачніше, а шампанське – іскристіше. Навіть не думай, бери та приходь, і ми зустрінемо найщасливіший Новий рік, який подарує диво та удачу.

Щоб не нудьгувати під ялинкою, познач у своєму тижневику, що ніч з 31-го по 1-е ти проведеш у чудовій компанії, в затишній атмосфері, з веселим настроєм, з чудовою мрією! Запрошую зустріти цей Новий рік так, як хоче твоє серце. Чекаємо на тебе на нашому новорічному вогнику!

Шановні друзі, запрошуємо вас відвідати наше свято на честь наближення Нового року! Ми пропонуємо вам чудову атмосферу в дружній компанії з отриманням призів та гарного настрою.

Ось і пролетів дуже швидко рік, незабаром у свої права вступить Новий! Вже за традицією, що склалася, ми запрошуємо Вас на Новорічну Ялинку. Будуть призи, конкурси, сміх та веселощі! Захід пройде за адресою ______________. До скорої зустрічі! Дід Мороз і Снігуронька!

Запрошуємо Вас на святкування чудового та чудового свята під назвою Новий рік, який, сподіваюся, принесе нам усім мир та щастя, благо та добро, любов та радість. З нетерпінням чекаємо зустрічі та шикарних веселощів.

Дивіться також