Дорога, кохана бабуся, з Новим Роком! Твоєю турботою і трепетом оповите не одне покоління, твоя душа безмежно відкрита і тепла, ти найпрекрасніша людина на всій планеті. Бажаю тобі міцного непохитного здоров’я, турботи та ввічливості коханих, щасливих, сповнених посмішки днів. Кохаємо тебе, дуже-дуже!

Залишити всі суми, негаразди та неприємні моменти минулого року, а у Новий рік вступити з новими силами, не хворіти, не сумувати, а радіти кожному новому дню!

Мила бабуся, вітаю тебе з Новим роком. Нехай цей рік відзначиться своєю щедрістю та безмірною радістю, нехай з кожним днем ​​у твоє життя приходить щира надія та світла удача. Бажаю тобі, люба, щоб чудеса і любов гріли твоє серце не тільки у свята, щоб щоразу щасливий світанок змінював захід відради.

Бабуся моя кохана! З Новим роком вітаю тебе, бажаю, щоб цього року не було хвороб, розчарувань, прикрих хвилин та неприємностей! Нехай у твоєму житті панують краса, молодість, здоров’я, віра у все хороше, любов близьких та надія на світле майбутнє!

Нехай життя твоє наповниться яскравими фарбами цього Нового року бабуся! Бажаю тобі міцного здоров’я, таких же міцних обіймів рідних та найсвітлішої радості життя! Нехай рік, що настав, принесе тобі багато посмішок, святкового настрою та цінних подарунків. Будь щаслива і ніколи не хворій! З новим роком!

Улюблена бабуся, нехай у новому році кожен твій день буде наповнений лише щасливими та теплими спогадами. Бажаю, щоб тебе оточували тільки ті, хто любить людей, які цінують твою турботу і діляться теплом у відповідь. Не забувай зберігати своє здоров’я. З новим роком!

Хочу у Новий рік побажати тобі, бабусю, довгого життя, бо ти мені дуже потрібна. Ти найкраща бабуся на світі! Бажаю тобі цікаво зустріти Новий рік. Отримати, як у дитинстві подарунки та побалувати себе різними смакотами. Нехай наступний рік радуватиме тебе міцним здоров’ям, гарним настроєм та добрими звістками.

Бабуся, мила, з Новим роком! Бажаю тобі багато світлих і добрих днів, тепла та кохання, міцного здоров’я! Нехай цей рік стане для тебе особливим і подарує чудовий настрій, багато чудових моментів серед близьких людей.