Дорогі мої, улюблені батьки, у новорічну ніч хочу побажати Вам справжнього людського щастя, нехай розчинятися у келиху з шампанським усі негаразди, догорять як бенгальський вогник усі образи, і залишиться у житті лише щира радість за себе, за дітей, за рідних та друзів.

З Новим роком, дорогі мої та улюблені батьки! Я хочу побажати вам всього найкращого. Будьте здорові. Любіть один одного. Бережіть себе. І нехай новий рік обійдеться без зайвого клопоту і будь-яких прикростей. Бажаю вам миру, домашнього затишку, добробуту та великого щастя.

Мамочка та тато, з Новим роком! Безмежного благополуччя, довгих та цікавих років життя, чудових друзів та люблячих близьких, які ніколи не забудуть вас радувати та відвідувати. Бадьорості, легкості, нових захоплень, активного відпочинку та омолоджувальних подорожей. Будьте щасливими та здоровими!

Дорогі батьки, мама та тато. Коли я був маленьким, ми щороку відзначали це свято разом, але й сьогодні нехай я не поряд, подумки міцно обіймаю і цілую вас. Будьте здорові та бадьорі, зігрівайте у новому році один одного своїм теплом. Радійте кожній прожитій хвилині з посмішкою на обличчі. Бажаю достатку, успіхів та величезного мішка удачі. Люблю вас!

З Новим роком вас, рідні! Дякую моїй долі, що в мене такі прекрасні батьки, які з року в рік стають все красивішими, мудрішими і благороднішими. Нехай у новому році ваші бажання здійсняться, здоров’я стане міцнішим, приводів для радості буде більше! Дякую вам за вашу доброту, любов і ніжність, я вас дуже люблю та ціную!

Улюблені, чарівні, неповторні наші батьки, бажаємо вам, щоб життя в новому році було схоже на бал, і ви дружно протанцювали її, а поряд з вами кружляли чудові пари: здоров’я в парі з радістю, посмішка під руку з удачею, багатство разом з бадьорістю і успіх, не розлучаючись із везінням.

З Новим роком, любі мої. Батьки, бажаю вам щасливого та доброго року, проведеного в гармонії, світі, розумінні. Нехай у новому році не доводиться ні чого потребувати, нехай не доводиться хворіти чи сумувати. Бажаю яскравого мерехтіння вогників надії та нескромної удачі на весь наступний рік.

Милі батьки, вітаю вас із Новим роком! Бажаю, щоб він приніс у ваше життя радість, гармонію, удачу та позитив. Бажаю вам почуватися наповненими хорошими емоціями, здоров’ям, бадьорістю та силою. Нехай цього року у вашому будинку гостюватимуть лише щастя, кохання та благополуччя!