Нехай цей Новий рік найприємніші спогади тобі подарує, тепло та щастя, щоб затишок оточував тебе, а гарний настрій був із тобою щодня. Дідусю, бажаю тобі завжди вірити в чудеса та виконання своєї мрії. Вітаю!

З Новим роком, дорогий дідусю! Бажаю тобі зустріти цей рік у здоровому тілі та з бадьорістю духу, з оптимізмом душі та з любов’ю у серці. Бажаю, незважаючи на те, що ти вже зовсім дорослий і побачив багато в житті, все ж таки вірити в добре диво і сподіватися тільки на краще. Бажаю тобі, дідусю, добра та благополуччя у щасливому новому році!

Дорогий дідусю! З новим роком тебе! Бажаю, щоб він подарував тобі як мінімум 365 приводів для радості та задоволення, щоб діти та онуки обдарували тебе подарунками у вигляді кохання, турботи та поваги, а головним відвідувачем твого будинку було щире людське щастя!

Дідусю, я тебе вітаю з Новим роком і побажати від щирого серця хочу чудових зимових свят та новорічних сімейних посиденьок. Нехай цей рік наповнений буде світлими моментами кохання та щастя, добрими спогадами та безмірним теплом рідних сердець.

Дорогий дідусю! Бажаю тобі в Новому році виконання всіх бажань, які не збулися в попередні роки, бажаю доброго, сибірського здоров’я, щоб хвороби обходили твій дім стороною, щоб лиха і негоди пролітали повз, бажаю кавказького довголіття у світі та здоров’ї!

З Новим роком, коханий дідусь! Бажаю тобі стільки здоров’я, скільки зірок у новорічному небі, і стільки світла та щастя, скільки зможе вміститись у твоїх добрих очах. Обіцяю, що ти матимеш мільйон причин, щоб пишатися мною в новому році! З наступаючим!

З Новим роком, любий мій дідусь. Бажаю тобі здоров’я та могутньої сили, гармонії та великих успіхів. Нехай цей рік принесе тобі достаток, щастя та бадьорий настрій.

Дідусю, з Новим роком тебе. Нехай цей рік виключить усі біди та негоди, включить режим радості та щастя. Бажаю тобі, діду, міцного здоров’я та моральних сил, оптимістичного настрою та світлого благополуччя з січня до грудня.

Дивіться також