Доню, цієї новорічної ночі нехай здійсняться твої мрії, а посмішка не сходить з твого прекрасного личка! Бажаю, щоб весь рік тебе оточували лише чудові люди, щоб щастя переповнювало твоє серце, а все добро поверталося сторицею!

З Новим роком, доню! Бажаю тобі міцного здоров’я, ніколи не знати в новому році ні хвилини смутку та прикрості, а навпаки жити в достатку, коханні та щастя. Нехай бажання, загадане в новорічну ніч, обов’язково здійсниться!

З Новим роком, доню. Бажаю зустріти цей новий рік з усмішкою та радістю, з неймовірними відчуттями щастя та захоплення, бажаю також красиво, чудово та чудово почуватися весь рік. Здоров’я тобі, доню, успіху та великої удачі. Бажаю цього нового року знайти багато всього доброго і доброго, бажаю гріти своє серце любов’ю і додавати у своє життя яскраві фарби!

Моя кохана дівчинка, з Новим роком! Нехай цієї щасливої ​​святкової ночі станеться незвичайне диво і ти станеш ще щасливішим. Я дуже тебе люблю, доню, і бажаю, щоб у році, що наступив, все виходило, труднощі не лякали, а тільки гартували силу духу. Ти мудра, не по роках, неймовірно красива і добра дівчинка, будь завжди тактовною, елегантною та стриманою.

У Новий рік, люба доню, бажаю тобі повеселитися від душі у веселці новорічних вогнів та музики, провести це чарівне свято в оточенні рідних та друзів! Бажаю тобі найсолодших шоколадок, чудових подарунків та сонячного настрою на весь рік!

З Новим роком, доню. Бажаю тобі створити свою чудову казку, хочу залишити всі гіркоти в минулому, хочу почати новий рік з посмішки, надії та радості! Доню, нехай у новому році з тобою трапляється тільки хороше, нехай попереду на тебе чекає сміх, любов, удача і велике щастя!

Кохання, увага та розуміння близьких — ось чого я хочу побажати тобі цього дня, доню. Будь сповнена енергією, нехай тобі яскраво висвітлює шлях найяскравіша зірка і будь щаслива завжди! З новим роком! Нехай здійсняться твої бажання, треба тільки вірити в чудеса!

З Новим роком, доню. Нехай чарівні вогники запалять у твоєму серці добру надію. Бажаю тобі, люба, щоб у новому році і ти по-новому засяяла від щастя, і відкрила для себе багато всього цікавого та дивовижного. Неодмінно будь кохана та успішна, і ні на мить не залишай свою мрію.