Коханий, дякую тобі за те, що кожен Новий рік стає тільки щасливішим і радіснішим! Знай, багато в чому це завдяки тобі, твоїй величезній любові! Нехай у нашій родині пануватимуть лише мир, достаток та порозуміння! Бажаю, щоб ти був здоровим, міцним і завжди досягав поставленої мети! Залишайся таким, яким я тебе знаю, і пам’ятай, що я тебе дуже люблю!

Коханий, дякую тобі за щастя, яке ти мені даруєш! Я впевнена: у новому році на нас на двох чекає ще більше щастя! Бажаю, щоб усі твої цілі здійснилися, а успіх переслідував день у день! Головне — будь здоровий, міцний і сильний тілом та душею! Я тебе дуже люблю і в новому році любитиму тільки сильніше!

Рідний мій, з Новим роком! Я бажаю тобі у всьому бути першим і досягти всіх поставлених на цей рік цілей. Щоб були здорові всі рідні та близькі та, звичайно, ти сам. Нехай тобі скрізь супроводжує особистий ангел-охоронець. Бажаю, щоб Новий рік приніс у наші стосунки якнайбільше радості та любові, зменшивши наші сварки та непорозуміння.

Дорогий мій! Коханий, з Новим роком! Зустрічати свято з коханим — це щастя, яке багаторазово приємніше та бажаніше. Я хочу, щоб наше кохання міцніло з кожною миттю нового року. Дуже хочу виконання всіх твоїх найнеймовірніших бажань. Будь щасливим, будь таким же, яким ти зараз — мужнім, неймовірно дбайливим, відповідальним і добрим. Люблю та ніжно цілую!

Дякую тобі за рік, проведений разом. І авансом кажу тобі «дякую» за рік! Я знаю, що новий рік буде вдалим і успішним для нас двох, тому що ми будемо поруч один з одним. А це означає, що новий рік принесе нам радість та щастя, яке буде у нас спільним!

Я бажаю, щоб у новому році ми ставилися один до одного так само палко і пристрасно, як зараз. Я вдячна тобі за те, що ти даєш мені можливість випробувати це безмежне чудове почуття любові. Я щаслива, що ти є! І бажаю, щоб радість завжди жила й у серці. З новим роком коханий!

Мій любий і коханий чоловік, пройшов ще один рік, який ми з тобою разом, я хочу тобі побажати, щоб у новому році ми були якнайчастіше разом, більше подорожували, мріяли, виконували та втілювали. Нехай новий рік принесе тобі добробут, міцне здоров’я, успіх та фінансову стабільність. З новим роком!

Коханий, вітаю тебе з Новим роком! Бажаю цього року менше стресу та напруги, а наше кохання ставало лише міцнішим як еспресо. Нехай цього року на тебе чекає більше терпіння один до одного, безрозмірного кохання та доходу. Пам’ятай, що я завжди поряд і ми одне ціле, ми сім’я!

Дивіться також